متن کامل خبر


 
انتصاب دکتر جان احمدی به عنوان مشاور رییس دانشگاه

خلاصه خبر: طی حکمی از سوی دکتر محمد تقی احمدی، دکتر فاطمه جان احمدی به عنوان مشاور رئیس دانشگاه در امور زنان و خانواده منصوب شد.

در این حکم آمده است : " نظر به مراتب تعهد و شایستگی سرکار عالی به عنوان مشاور رییس دانشگاه در امور زنان و خانواده منصوب می شوید.
اميد است با استعانت از پروردگار متعال و بر اساس سیاست های ارتقاء مشارکت زنان در آموزش عالی که توسط شورای انقلاب فرهنگی تصویب شده است با تدبیر و عزم قوی و استفاده از توان و تجارب علمی همه همکاران گرانقدر در راستای اعمال این سیاست ها و ایفای وظایف تعیین شده موفق و مويد باشيد."
همچنين رییس دانشگاه در نامه اي جداگانه از دكتر منصوره موحدین مشاور پیشین در امور زنان و خانواده به خاطر تلاش و خدمات صادقانه وي در زمان تصدي سمت مذکور تقدیر و تشكر كرد.
گفتنی است جان احمدی دانش آموخته رشته تاریخ با گرایش تاریخ اسلام از دانشگاه تربیت مدرس بوده و تاکنون بیش بر یکصد پایان نامه و رساله دکتری را راهنمایی کرده است. وی در حال حاضر مدیر گروه تاریخ این دانشکده است و علاوه بر این در کارنامه خود مسئولیت معاونت اداری و مالی دانشکده علوم انسانی را نیز دارا می باشد.


24 تیر 1399 / تعداد نمایش : 1196