متن کامل خبر


 
فراخوان برنامه حمایت از تجاری سازی یافته های پژوهشی دانشگاه با رویکرد ورود به بازار

خلاصه خبر: پارک علم و فناوری دانشگاه برای شرکت در برنامه "حمایت از تجاری سازی یافته های پژوهشی دانشگاه با رویکرد ورود به بازار" فراخوان داد.

پارک علم و فناوری دانشگاه با هدف شناسایی، جذب و حمایت از تجاری سازی ایده های نوآورانه و فناورانه اساتید و دانشجویان دانشگاه، برنامه ای تحت عنوان "حمایت از تجاری سازی یافته های پژوهشی دانشگاه با رویکرد ورود به بازار" راه اندازی کرده است.
بنا بر اعلام دفتر تجاری سازی پارک علم و فناوری مدرس، شرایط شرکت در فراخوان شامل؛ عضویت حداقل یک نفر از اعضای تیم در دانشگاه تربیت مدرس (عضو هیات علمی)، دارا بودن شخصیت حقیقی نه حقوقی، لزوم دفاع از دو منظر فناوری، نوآوری و قابلیت بازار، داشتن نمونه اولیه یا آزمایشگاهی است. اساتید و دانشجویان تا 10 مرداد 99 فرصت دارند در این برنامه شرکت کنند.
حمایت مالی به منظور ساخت نمونه قابل ارائه به بازار تا سقف 50 میلیون تومان، ارائه تسهیلات 100 میلیون تومانی، مشاوره در تدوین مدل کسب و کار و تحلیل و توسعه بازار، ارائه مشاوره ثبت اختراع و مالکیت فکری و معنوی و همچنین سرمایه گذاری در طرح های دارای توجیه اقتصادی از جمله حمایت ها و جوایزی است که به طرح های برگزیده تعلق می گیرد.
علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی www.mstpark.com مراجعه کنند.


22 تیر 1399 / تعداد نمایش : 783