متن کامل خبر


 
برگزاری نشست مشترک اعضای شورای صنفی کارمندان با مسئولان دانشگاه

خلاصه خبر: نشست شورای صنفی کارمندان دانشگاه در سال جاری با حضور رییس دانشگاه، معاون پشتیبانی و منابع انسانی و سه عضو شورای صنفی برگزار شد.

در ابتدای جلسه احمد ملائیان رئیس شورای صنفی کارمندان دانشگاه گزارشی از عملکرد شورای صنفی در یکسال گذشته ارائه و تاکید کرد که این شورا تا کنون با کارمندان و مدیران دانشگاه تعاملی مثبت و سازنده داشته­ است.
دکتر موسوی نیز از ارتباط موثر این شورا با معاونت پشتیبانی و منابع انسانی و مدیران تشکر کرد و سپس درخواست های جمع آوری شده کارمندان و اعضای شورای صنفی ارائه شد.
مساعدت در اعمال مدرک تحصیلی، درخواست پرداخت بیمه اضافه کاری در دو سال آخر توسط کارمندان و احتساب مبلغ اضافه کار در حقوق بازنشستگی بخصوص برای پرسنل حراست، مساعدت ویژه به بخش مسکن کارکنان با عنایت به تشکیل تعاونی مسکن کارکنان، پرداخت به موقع پاداش و بازخرید مرخصی بازنشستگان دانشگاه، توجه ویژه به آن گروه از پرسنلی که در ایام شیوع کرونا در دانشگاه حضور فیزیکی دارند، پیشنهاد عضویت نماینده شورای صنفی دانشگاه در جلسه شورای دانشگاه، اختصاص مکان مناسب برای شورای صنفی دانشگاه و دانشگاههای کل کشور، پیگیری اجرای کامل بخشنامه افزایش 50 درصدی حقوق با توجه به ارتباط مثبت و سازنده ریاست دانشگاه و معاونت پشتیبانی و منابع انسانی با وزارت علوم و فناوری ، توجه ویژه به پرسنل شرکتی به خصوص پرداخت حق سرویس و غذا برای آنان ، امکان نظرسنجی از کارمندان و اعضای هیات علمی در خصوص انعقاد قراردادهای بیمه دانشگاه و امکان ارسال پیام دانشجویان به کارمندان با توجه به وضعیت دورکاری از طریق سیستم گلستان از جمله درخواست های مطرح شده در این نشست بود.
در ادامه رییس دانشگاه در خصوص اعمال مدرک تحصیلی کارکنان تصریح کرد: اکثریت مدارک ارسالی مورد تایید قرار گرفته است و تعداد اندکی باقی مانده است.
وی در خصوص افزایش ۵۰ درصدی حقوق با توجه به مستندات ارائه شده از سوی آقای یوسفی ، قول مساعدت و پیگیری داد.
دکتر احمدی در خصوص حضور نماینده شورای صنفی کارکنان در شورای دانشگاه خواستار ارتباط موثر شورای صنفی با مهندس ملک آرایی در این زمینه شد و در ادامه پیشنهاد نمود یک صفحه مخصوص در سایت دانشگاه برای کارمندان برجسته تشکیل گردد.
در ادامه دکتر موسوی با اشاره به پرداخت بیمه اضافه کاری توسط همکاران، ضمن موافقت کلی با این طرح خواستار تشکیل کارگروه و کار کارشناسی در این زمینه شد و برای پرداخت هزینه بازخرید مرخصی همکارانی که بازنشسته می شوند نیز قول مساعد داد که این امر با توجه به اعتبارات تخصیصی در اولویت قرار گیرد، همچنین در خصوص سایر موارد نیز مقرر شد بر اساس امکانات دانشگاه حداکثر مساعدت به عمل آید.


16 تیر 1399 / تعداد نمایش : 881