متن کامل خبر


 
سایت پالایش اخبار و اطلاعات (پالا) درباره ویروس کرونا راه اندازی شد

خلاصه خبر: به همت موزه ملی علوم و فناوری ایران و به منظور اطلاع رسانی دقیق در زمینه بیماری کرونا، سایت پالایش اخبار و اطلاعات (پالا) راه اندازی شد.

با توجه به شیوع بیماری کرونا و حجم گسترده پیام ها و شایعاتی که مردم با آنها مواجه هستند، موزه ملی علوم و فناوری ایران به منظور اطلاع رسانی دقیق در زمینه بیماری کرونا،‌ ارائه مطالب علمی معتبر،‌ پالایش اطلاعات موثق از شایعه ها، ‌تولید پادکست های آموزشی با مشارکت کارشناسان در حوزه های مختلف و بازنشر اخبار معتبر به زبان ساده با همراهی گروهی از پزشکان و پرستاران و کارشناسان دلسوز،‌ فداکار و بسیار آگاه حوزه بهداشت و درمان و همکاری شماری از چهره های برجسته علوم ارتباطات و رسانه، روان شناسی،‌ جامعه شناسی، تربیت بدنی و علوم تغذیه در ایران اقدام به راه اندازی سایت پالایش اخبار و اطلاعات (پالا) کرده است.
این سایت به آدرس http://palanews.ir پالایش اخبار و اطلاعات در موضوع ویروس کرونا را انجام داده و به مخاطبان ارائه می دهد. در این سایت مخاطبان می توانند آخرین اخبار موثق در مورد کرونا را که در سایت های معتبر منتشر شده به صورت تجمیع شده مشاهده کنند.
همچنین سایت http://palanews.inmost.ir با هدف پاسخگویی به دغدغه و سوالات مردم در خصوص ویروس کرونا در ۵ بخش شامل کرونا از زبان متخصصان، تجربه مبتلایان،کرونا به زبان ساده،کرونا و موزه ها و همزیستی با کرونا زیر نظر موزه ملی علوم و فناوری با ریاست دکتر سیف اله جلیلی فعالیت می کند.


16 تیر 1399 / تعداد نمایش : 1798