متن کامل خبر


 
قهرمانی تیم دانشگاه در دومين دوره مسابقات مدیریت پروژه كشور

خلاصه خبر: تیم مدیریت پروژه دانشگاه با عنوان «تربیت مدرس ۲» برای دومین بار متوالی قهرمان مسابقات قهرمانی مدیریت پروژه کشور (PMC) شد.

با برگزاری فینال دومین دوره مسابقات قهرمانی مدیریت پروژه(PMC)، تیم تربیت مدرس ۲ متشکل از سارا پوراحمد، پگاه اکبری، ثنا عباسی و علی بیدهندی مقام قهرمانی را کسب کرد و به عنوان نماینده ایران به مسابقات آسیایی راه یافت. مرحله Qualification Round مسابقه قهرماني مديريت پروژه (PMC) اردیبهشت 1398 با حضور ۱۲ تيم از دانشجويان ۱۰ دانشگاه سراسر کشور برگزار شد.
در اين مرحله تيم‌ها در يكي از تاريخ هاي ۱۱، ۱۲ و ۱۳ ارديبهشت ماه ۱۳۹۹ با ورود به پورتال مسابقه در ۱۰۰ دقيقه به ۱۰۰ سوال تستي پاسخ دادند كه این آزمون از طریق سایت YC جهانی انجام ‌شد. با توجه به شيوع ويروس كرونا برخي تيم‌ها به صورت مجازي و برخي ديگر با صلاح‌دید خود، به صورت حضوري با يكديگر تعامل داشتند و با مشورت به سوالات پاسخ دادند.
مرحله فينال ملي نیز در تاريخ ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ برگزار شد كه در اين مرحله براي تيم‌ها يك چالش مهم در يك پروژه واقعي تعريف شد و تیم برتر براساس معیارهای گوناگونی توسط هیات داوران معرفی شد.
با توجه به شیوع ويروس كرونا، کمیته PMC بعد از نظرخواهی با تیم‌ها، مرحله فینال مسابقات را به صورت مجازی برگزار کرد.
در مرحله فینال، تیم ها می بایست چالش های پیش روی پیاده سازی سیستم مدیریت پروژه در یکی از پروژه های واقعی کشور را حل می کردند.


1 تیر 1399 / تعداد نمایش : 1642