متن کامل خبر


 
امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین پارک علم و فناوری مدرس و سازمان ورزش شهرداری تهران

خلاصه خبر: پارک علم و فناوری دانشگاه و سازمان ورزش شهرداری تهران به منظور همکاری در زمینه شرکت‌های دانش‌بنیان ورزشی تفاهم‌نامه‌ امضا کردند.

در ابتدای جلسه امضای این تفاهم‌نامه همکاری مشترک که ۲۲ خرداد ماه ۹۹ با حضور رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه و مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران برگزار شد، دکتر ابراهیمی در زمینه ایجاد و توسعه ناحیه نوآوری تربیت مدرس توضیحاتی ارائه کرد.
وی اظهار داشت: ناحیه نوآوری پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس برای خدمت به شهر در حوزه‌های مختلف در پهنه‌ای بالغ‌ بر ۳۷۰ هکتار در محدوده مرکزی دانشگاه محصور به بزرگراه چمران، بزرگراه جلال آل‌احمد و خیابان کارگر شمالی ایجاد خواهد شد. هدف از این طرح تقویت زیست‌بوم فناوری و نوآوری تهران و افزایش کیفیت زندگی شهروندان تهرانی به‌خصوص افراد ساکن در این ناحیه و همچنین افزایش مشارکت عمومی مردم در قالب سازمان‌های مردم‌نهاد و انجمن‌هاست.
در ادامه نشست دکتر امیر محسنی مدیرعامل سازمان ورزشی شهرداری تهران با اشاره به این مطلب که تفاهم‌نامه مذکور به توسعه ورزش همگانی در فضاهای مختلف شهری منجر می‌شود، در خصوص اهداف تفاهم نامه گفت: ارتقای سطح دانش و مهارت شهروندان در موضوع‌های ورزشی با تشویق آن‌ها برای شرکت در کلاس‌های آموزشی ورزشی، افزایش مشارکت شهروندی در رویدادهای ورزشی از طریق اطلاع‌رسانی به شهروندان از اهداف امضای این تفاهم‌نامه به شمار می‌رود.
وی اضافه کرد: ارتباط مستمر و دوسویه با شهروندان پیرامون مسائل ورزش شهروندی و همگانی و ایجاد بستر ارتباطی میان شهروندان و مراکز ورزشی به‌ منظور ارتقای سطح خدمات‌دهی ورزش شهروندی از دیگر اهداف امضای این تفاهم‌نامه است.


26 خرداد 1399 / تعداد نمایش : 902