متن کامل خبر


 
فراخوان مناقصه تامین نیروی انسانی خدمات تخصصی آزمایشگاه‌ها و واحدهای پژوهشی و آموزشی

خلاصه خبر: دانشگاه تربیت مدرس به منظور برگزاری مناقصه واگذاری امور مربوط به تامین نیروی انسانی خدمات تخصصی آزمایشگاه‌ها و واحدهای پژوهشی و آموزشی به پیمانکار واجد شرایط ، فراخوان اعلام کرد.

دانشگاه تربیت مدرس در نظر دارد امور مربوط به تامین نیروی انسانی خدمات تخصصی آزمایشگاه‌ها و واحدهای پژوهشی و آموزشی را به مدت یکسال از تاریخ ۹۹/۵/۱ تا ۱۴۰۰/۴/۳۱ به پیمانکار واجد شرایط (شرکت های حقوقی دارای صلاحیت وزارت کار) واگذار نماید.
واجدين شرايط مي‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر و اخذ اسناد ارزيابي پيمانکاران از تاريخ انتشار آگهي به مدت ده روز ( تا ساعت ۱۴ مورخ ۹۹/۴/۴ ) به آدرس: تهران، تقاطع جلال‌آل‌احمد و بزرگراه شهيد چمران، ساختمان مرکزی، مدیریت امورمالی، اتاق ۲۳۹ (دبیرخانه کمیسیون معاملات)، تلفن ۸۲۸۸۳۲۶۵ یا آدرس اینترنتی دانشگاه به نشانی www.modares.ac.ir مراجعه و در همان مهلت اسناد مذکور به همراه مدارک درخواستی (رزومه شرکت) را به دبیرخانه کمیسیون معاملات تحویل نمایند.
دانشگاه تربیت مدرس به اسناد تحویل شده بعد از مهلت مذکور ترتیب اثر نخواهد داد. دانشگاه پس از بررسی اسناد و مدارک در چارچوب ضوابط و مقررات نسبت به ارزیابی کیفی اقدام و از شرکت‌های واجد شرایط برای دریافت اسناد مناقصه متعاقباً دعوت بعمل می آورد. دانشگاه در رد يا قبول کليه پيشنهادها مختار است. همچنین هزينه آگهي بر عهدة برنده های مناقصه خواهد بود.
متقاضیان اسناد ارزیابی کیفی مناقصه را از لینک زیر دریافت کنند.
سند ۱
سند ۲


25 خرداد 1399 / تعداد نمایش : 1006