متن کامل خبر


 
دستور العمل ثبت درخواست حذف نیمسال به دلیل عدم فعالیت های پژوهشی

خلاصه خبر: دستورالعمل ثبت درخواست حذف نیمسال تحصیلی به دلیل عدم فعالیت های پژوهشی در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸ (ویژه شرایط همه گیری کرونا ) ابلاغ شد.

بر اساس مصوبه یازدهم خردادماه هیأت رییسه دانشگاه و با توجه به شرایط خاص ادامه فعالیت های پژوهشی در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸ بنا بر احتمال مخاطره ابتلا به ویروس کرونا، کلیه دانشجویانی که در حال تکمیل پروژه پایان نامه کارشناسی ارشد یا رساله دکتری قرار دارند، می توانند صرفا تا پایان خردادماه 1399 با تکمیل فرم درخواست نسبت به حذف نیمسال پژوهشی اقدام نمایند.
تکمیل فرم درخواست، توسط دانشجو می تواند بصورت غیرحضوری نیز انجام پذیرد و دانشجو از طریق ارسال دورنگار ، ایمیل و . . . درخواست خود را حداکثر تا پایان خرداد ماه 99 برای استاد راهنما ارسال نموده و پیگیری لازم را انجام دهد.
از شرایط حذف نیمسال تحصیلی این است که دانشجو باید در مدت سنوات مجاز تحصیل و تمدیدهای مقرر طبق آیین نامه های آموزشی وزارتخانه و شیوه نامه های تمدید کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه باشد. همچنین دانشجو باید انتخاب واحد کرده باشد و پروپوزال مصوب در سامانه گلستان داشته باشد.
لازم به ذکر است که حذف نیمسال به دلیل عدم فعالیت پژوهشی صرفا در نیمسال دوم تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸ و به دلیل تقارن با ایام اوج همه گیری و احتمال ابتلا به بیماری کرونا قابل استفاده بوده و به هیچ عنوان در نیمسال های آتی یا تداوم وضع موجود قابل استناد و بهره برداری نخواهد بود.
فرم درخواست حذف نیمسال پژوهشی و اطلاع از فرایند ثبت درخواست را از اینجا دریافت کنید.


19 خرداد 1399 / تعداد نمایش : 2840