متن کامل خبر


 
فراخوان دهمین جذب نیروی امریه سربازی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

خلاصه خبر: دهمین مرحله جذب نیروی امریه سربازی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، از 19 خرداد ماه سال جاری آغاز می شود.

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بر مبنای این نگرش که خدمت سربازی به شکل امریه در سازمان ها مهیاکننده شرایط لازم در جهت بهره گیری از توانایی های بالقوه نسل جدید در ایجاد تحول و تعالی در سطح نظام دولتی و خصوصی کشور است،‌ در نظر دارد از بین فارغ التحصیلان واجد شرایط ، نسبت به جذب نیروی امریه سربازی اقدام نماید.
تمامی مراحل ثبت نام، ارزیابی و پیگیری از طریق سامانه های مستقر در سایت اطلاع رسانی وزارت به آدرس www.ict.gov.ir صورت پذیرفته و از تاریخ 19/3/99 ساعت 9:00 مرحله دهم فراخوان نیروهای امریه وزارت آغاز و تا ساعت 10 صبح 25/3/99 آماده ثبت نام متقاضیان خواهد بود. در این مرحله از فرایند، زمان ثبت نام تمدید نخواهد شد.
در این مرحله از جذب نیروی امریه،‌ با توجه به نیازمندی های پرسنلی ستاد و دستگاه های تابعه این وزارت ، نیروهای با تحصیلات کارشناسی ارشد و دکترا در رشته های تحصیلی حقوق، اقتصاد، علوم اجتماعی، مخابرات، کامپیوتر، فناوری اطلاعات، امنیت فضای سایبری و مهندسی برق در سطح تهران و مراکز استان های ایلام،‌ بوشهر ،‌تهران، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، ‌سمنان ، قزوین، قم، کرمانشاه و هرمزگان قابلیت جذب داشته و با توجه به نیاز و ظرفیت به کارگیری این دسته از نیروها ، ‌امکان جذب متقاضیان ساکن در سایر استان ها در این فراخوان میسر نمی باشد.


17 خرداد 1399 / تعداد نمایش : 932