متن کامل خبر


 
انجام تست کرونا در آزمايشگاه تشخيص طبي دانشگاه

خلاصه خبر: آزمایشگاه تشخیص طبی در مركز بهداشت و درمان دانشگاه دهم خرداد راه اندازی شد.

دکتر رئوفی مدیر مرکز بهداشت و درمان دانشگاه با اعلام این خبر گفت: این آزمایشگاه زیر نظر مرکز بهداشت و درمان و با حمایت های ریاست دانشگاه، معاونت دانشجویی و معاونت پشتیبانی از دهم خردادماه آغاز به کار کرده است.
مدیر مرکز بهداشت و درمان با بیان اینکه در اين آزمايشگاه تمامی آزمایش های تخصصی و فوق تخصصی انجام می شود، افزود: خدمات آزمايشگاه برای دانشجویان با ۳۰ درصد تخفیف و برای کارکنان و اعضای هیات علمی با ۲۳ درصد تخفیف ارائه می شود.
وی یادآور شد: اين آزمايشگاه با بیمه های تکمیلی تجارت نو، صادرات، شهر سالم و نيز بیمه های پایه تامین اجتماعی، خدمات درمانی و نیروهای مسلح طرف قرارداد می باشد.
رئوفی همچنین اعلام کرد این آزمایشگاه قادر است با همکاری متخصصان مرکز نسبت به تشخیص بیماری کرونا ویروس در افراد اقدام کند.
وی در خصوص هزینه های این نوع خدمات گفت: تست PCR کرونا نیز در اين آزمايشگاه با تخفیف به جای ۴۹۰ هزار تومان، با مبلغ ۳۲۰ هزار تومان و تست آنتی بادی کرونا نیز با تخفیف به جای ۱۶۰هزار تومان، با مبلغ ۱۳۵هزار تومان انجام مي شود.
گفتنی است این آزمايشگاه، روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۴:۳۰ در طبقه منفي يك مركز بهداشت و درمان واقع در ضلع جنوبي دانشگاه، كوچه شهريور، پلاك ٧٧ پذيراي مراجعان خواهد بود


11 خرداد 1399 / تعداد نمایش : 2111