متن کامل خبر


 
كانال تلگرامي پرديس دانشگاهي راه اندازي شد

خلاصه خبر: به منظور سهولت در اطلاع رساني اخبار و رويدادهاي مهم، پرديس دانشگاه اقدام به ايجاد كانال ارتباطي تلگرام در فضاي مجازي نموده است.

به منظور سهولت در اطلاع رساني اخبار و رويدادهاي مهم، پرديس دانشگاه اقدام به ايجاد كانال ارتباطي تلگرام در فضاي مجازي نموده است.
علاقه‌مندان به عضويت در اين كانال مي‌توانند از طريق آدرس https://t.me/pardis_modares وارد شبكه اطلاع‌رساني پرديس دانشگاه شده و با لمس کلمه Join عضويت خود را تأييد كنند.
پردیس دانشگاهی دانشگاه تربیت مدرس پس از کسب مجوز تاسیس از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با هدف پاسخگویی به تقاضای روز افزون علاقه مندان به تحصیلات تکمیلی و همچنین به منظور اعتـلای سطـح علـمی نـیروهای متعهد و متــخصص دستگاه‌های اجرایی کشور، از میان دانش‌آموختگان واجد شرایط دانشگاه‌های معتبر، برای دوره‌های کارشناسی‌ارشد از نیمسال دوم تحصیلی 92-1391 اقدام به جذب دانشجو نموده است و علی رغم داشتن مجوز رسمی پذیرش دانشجو در مقطع دکتری به جهت حفظ کیفیت بیشتر، فعالیت خود را صرفا در مقطع کارشناسی‌ارشد متمرکز کرد و در حال حاضر دارای 890 دانشجوی شاغل به تحصیل در 94 رشته می‌باشند.
محل برگزاری کلاس‌ها در پردیس دانشگاهی است و در صورت درخواست گروه‌های آموزشی، برگزاری کلاس‌ها یا آزمایشگاه‌های مرتبط در خارج از محوطه پردیس دانشگاهی امکان‌پذیر است.
ساختمان پردیس دانشگاهی خارج از سایت اصلی دانشگاه (در 7 طبقه) با زیربنای مفید 1600 متر دارای امکانات گرمایشی و سرمایشی مناسب و تجهیزات متناسب با فعالیت‌های آموزشی، واقع در میدان فاطمی خ شهید گمنام خ جهان مهر پلاک 6 قرار دارد و به دلیل واقع شدن این ساختمان در مرکز شهر دسترسی به آن از مناطق مختلف تهران به سهولت امکان‌پذیر است. ساختمان پردیس دانشگاهی مجهز به سیستم شبکه بی‌سیم و کلاس‌ها از نظر امکانات آموزشی و کمک آموزشی در حد استانداردهای کیفی و با استفاده از امکانات جدید، دسترسی به اینترنت برای بهره‌برداران تسهیل شده است.

11 مهر 1396 / تعداد نمایش : 2391