متن کامل خبر


 
مراسم معارفه ریاست جدید دانشکده، جناب آقای دکتر مجتبی رفیعیان

خلاصه خبر: در مراسمی که 13 تیر ماه 1396 در سالن شورای دانشکده هنر و معماری برگزار شد آقای دکتر مجتبی رفیعیان به عنوان رئیس دانشکده معرفی و از تلاش‌های آقای دکتر علی اکبر تقوایی در دوران تصدی ریاست این دانشکده قدردانی شد.

در مراسمی که 13 تیر ماه 1396 در سالن شورای دانشکده هنر و معماری برگزار شد آقای دکتر مجتبی رفیعیان به عنوان رئیس دانشکده معرفی و از تلاش‌های آقای دکتر علی اکبر تقوایی در دوران تصدی ریاست این دانشکده قدردانی شد.

آقای دکتر محمد تقی احمدی رئیس و آقای دکتر محسن محمدزاده معاون پشتیبانی و منابع انسانی دانشگاه در این مراسم با تجلیل از تلاش‌های دکتر تقوایی در دوران ریاست دانشکده از دکتر رفیعیان برای پذیرش این مسئولیت قدردانی کرد. در ادامه این مراسم دکتر تقوایی در سخنان کوتاهی از همکاری و همراهی استادان، دانشجویان و کارکنان و مسئولان دانشگاه در دوران تصدی وی در این دانشکده تشکرکرد. دکتر رفیعیان نیز در سخنانی به برنامه‌های خود در مدیریت دانشکده اشاره کرد. وی استفاده از خرد جمعی، فراهم کردن بستر مناسب برای مشارکت بیشتر اعضای هیأت علمی در اداره دانشکده، ارتقا آموزش و پژوهش دانشکده و تعامل با تمام بخش‌های دانشکده را از جمله برنامه های خود در آینده اعلام کرد.

در پایان این مراسم با اهدا لوح سپاس از تلاش‌های دکتر تقوایی قدردانی شد.

گزارش تکمیلی :

http://www.modares.ac.ir/news/?&newsview=4731

http://www.modares.ac.ir/news/?&newsview=4730

14 تیر 1396 / تعداد نمایش : 1100