متن کامل خبر


 
برگزاری دوره های ایمنی دانشکده برق و کامپیوتر ویژه دانشجویان

خلاصه خبر: کمیته ایمنی دانشکده برق و کامپیوتر اقدام به برگزاری دوره های ایمنی شامل کمک های اولیه، آتشنشانی، ایمنی برق و ایمنی مواد شیمیایی طبق جدول زمانبندی ارائه شده و با هدف پيشگيری و به حداقل رساندن عوامل حادثه ساز و آثار سوء زيست محيطی کرده است.

با توجه به مصوبه شورای پژوهشی دانشگاه در جهت ارتقاء سطح ایمنی، بهداشت و محیط زیست در آزمایشگاه‌ها، کارگاه‌ها وتحقیقات میدانی و با توجه به اهمیت موضوع ایمنی، بهداشت و محیط زیست در اماکن تحقیقاتی به‌ویژه مراکزی که در آنجا تحقیقات آزمایشگاهی بالقوه خطرناک از نظر فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیک انجام می‌شود، كليه دانشجویانی که در هر مرحله از پایان نامه یا رساله نیاز به فعالیت در آزمایشگاه ، کارگاه یا پژوهش های میدانی دارند ملزم به شرکت در دوره های ایمنی هستند.

ارائه تأییدیه شرکت در دوره ایمنی یکی از مدارک موردنیاز برای تصویب پروپوزال برای این افراد است.

به همین منظور کمیته ایمنی دانشکده برق و کامپیوتر اقدام به برگزاری دوره های ایمنی شامل کمک های اولیه، آتشنشانی، ایمنی برق و ایمنی مواد شیمیایی طبق جدول زمانبندی ارائه شده و با هدف پيشگيری و به حداقل رساندن عوامل حادثه ساز و آثار سوء زيست محيطی کرده است.

جدول زمانبندی دوره ایمنی سال 96 دانشکده برق و کامپیوتر

ردیف

تاریخ برگزاری

عنوان

ساعت

استاد

1

96/07/20

کمکهای اولیه

8 الی 10:30

آقای دکتر صفری

2

96/07/20

آتشنشانی

11 الی 13

آقای جابری

3

96/07/27

ایمنی برق

8 الی 10

آقای مهندس محمد رستمی

4

96/07/27

ایمنی مواد شیمیایی

10 الی 12

آقای دکتر ویسانلو

 

تمامی دانشجویان ورودی جدید و دانشجویانی که تا کنون در دوره های ایمنی شرکت نکرده اند ملزم هستند طبق جدول زمانبندی  در این دوره ها شرکت کنند. 

شرکت در دوره مربوط به بند 4 فقط برای دانشجویانی که در کار پژوهشی خود در آزمایشگاه شیمی مشغول خواهند بود الزامی است.

در پایان دوره به دانشجویانی که  نمره قبولی در آزمون پایانی تمام کلاسها را اخذ کنند  تأییدیه شرکت در دوره ارائه خواهد شد.

 

مکان برگزاری دوره ایمنی:  سالن شهید مطهری 

10 مهر 1396 / تعداد نمایش : 154