access deny [119]

متن کامل خبر


 
جلسه معارفه دانشجویان ورودی جدید سال تحصیلی 97-96 برگزار شد

خلاصه خبر: جلسه معارفه دانشجویان جدید دانشکده برق و کامپیوتر، 24 مهر ۱۳۹۶ با حضور هیأت رئیسه، مدیران گروه‌های آموزشی و استادان این دانشکده برگزار شد.

جلسه معارفه دانشجویان جدید دانشکده برق و کامپیوتر، 24 مهر ۱۳۹۶ با حضور هیأت رئیسه، مدیران گروه‌های آموزشی و استادان این دانشکده در سالن اجتماعات شهیند چمران برگزار شد.

<در ابتدای مراسم، دکتر حمیدرضا مؤمنی، رئیس دانشکده، ضمن خوش‌آمدگویی به دانشجویان جدید‌الورود به معرفی دانشکده، گروه ها، امکانات و تجهیزات و ارائه آمار و اطلاعات لازم پرداختند.

در ادامه جناب آقای دکتر پارسا مقدم یکی از اساتید پیشکوت دانشکده و عضو هئیت علمی گروه قدرت و همچنین یکی از دانشمندانی که در جمع یک درصد پژوهشکر برتر دنیا قرار دارند، به ارائه سخنرانی پرداختند، ایشان ضرورت ارتقاء ظرفیت های  تکمیلی دانشجویان در کنار امور آموزشی و پژوهشی را مورد تأکید قرار دادند که این ظرفیتهای تکمیلی از دو بخش عمده دانایی ها و توانایی ها  تشکیل شده است که دانایی ها با آموزش حاصل می شود در حالیکه توانایی ها که در شکل گیری ابعاد مختلف ظرفیت و شخصیت افراد نقش بسیار  مهمی دارند و شامل  مهارتهایی همچون فنون بیان، نوشتن، کارگروهی و روابط عمومی، فنون برنامه ریزی، مدیریت، تفکر، ریسک پذیری، مهارت های اخلاقی، احترام متقابل، صداقت، نظم و فنون دوستی، اعتماد، خودباوری، صبر می شود در مسیر کسب مهارتهای مختلف محقق می گردند و لایه ها ی محتلفی را در هرم ظرفیت اشخاص به خود اختصاص می دهند. ایشان عالی ترین و بالاترین جایگاه در هرم ظرفیت را دستیابی به تقوی و ایمان برشمردند.

سپس به رسم یادگار عکس دست جمعی با حضور هئیت رئیسه دانشکده، اساتید و دانشجویان گرفته شد و در ادامه جلسه داخلی معارفه گروه های دانشکده برگزار شد.

30 مهر 1396 / تعداد نمایش : 1932