متن کامل خبر


 
نهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس بانک و بیمه برگزار می‌گردد

خلاصه خبر: نهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس بانک و بیمه در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران از تاریخ 20 الی 23 تیرماه 1395 برگزار می‌گردد.

این نمایشگاه که به عنوان بزرگترین رویداد ایران در زمینه بورس، بانک و بیمه كه سالانه با حضور جمع كثیری از شركت‌های توانمند داخلی و خارجی در زمینه بورس، بانک و بیمه برپا می‌گردد، فرصت بسیار مغتنمی است تا شركت‌های فعال، دستاوردها و خدمات خود را در معرض بازدید دست‌اندركاران و متخصصان این عرصه قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این عرصه، فعالیت‌ها و نوآوری‌های آتی خود را معرفی نمایند.
لذا به اطلاع كلیه علاقمندان و فعالان در این حوزه مهم و كلیدی می‌رساند نهمین دوره این نمایشگاه بین‌المللی در تاریخ 20 الی 23 تیر ماه 1395 در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.
در این راستا ستاد برگزاری قصد دارد با رویكردی متفاوت خدمات ویژه‌ای را جهت هرچه بهتر معرفی كردن شركت‌كنندگان در این نمایشگاه ارائه نماید.
با این امید كه برگزاری این رویداد بزرگ با مشاركت كلیه دست‌اندركاران، گامی رو به جلو در راستای اعتلاء و انعكاس هر چه بیشتر توانمندی‌های شرکت‌های حاضر در داخل و حوزه بین‌الملل باشند.

آدرس سایت نمایشگاه: http://iranfinex.ir

23 تیر 1395 / تعداد نمایش : 851