متن کامل خبر


 
مراسم تشییع پیکر زنده یاد مهندس بابک دهقان در دانشکده کشاورزی برگزار شد

خلاصه خبر: برگزاری مراسم تشییع پیکر زنده یاد مهندس بابک دهقان دانشجوی دکتری گروه علوم باغبانی در دانشکده کشاورزی

به گزارش روابط عمومی دانشکده، در روز سه شنبه مورخ 10/9/94 ، طی مراسمی، پیکر زنده یاد مهندس بابک دهقان دانشجوی دکتری گروه علوم باغبانی، با حضور خانواده و جمعی از بستگانش و دانشگاهیان دانشکده کشاورزی در محوطه ی فضای باز این دانشکده تشییع شد.

در آغاز این مراسم، که همزمان با فرا رسیدن اربعین شهادت آقااباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران باوفایشان، به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشکده کشاورزی برگزار شد، پس از قرائت آیاتی از کلام ا... مجید، آقای دکتر ارزانی، مدیر گروه علوم باغبانی، ضمن تسلیت به حاضرین در مراسم و بویژه خانواده ی آن مرحوم، از خداوند متعال برای بازماندگان آن فقید سعید، صبر جزیل مسئلت کردند. سپس آقای دکتر آقاعلیخانی، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده کشاورزی، ضمن ابراز مراتب همدردی هیئت رئیسه دانشکده، دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشکده کشاورزی از حضرت سیدالشهدا (ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع) برای مغفرت مرحوم مهندس بابک دهقان طلب شفاعت کردند. در ادامه لوح پیام مکتوب تسلیت رئیس دانشکده کشاورزی همراه با تابلوی یاد و یادبودی، که مزین به اسماالله بود، به خانواده متوفی تقدیم شد.

سپس مرثیه خوانی به مناسبت فرارسیدن اربعین شهادت حضرت آقااباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران باوفایشان توسط آقای دکتر آقاعلیخانی ، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده کشاورزی، صورت گرفت و حاضرین در مراسم به عزاداری و سینه زنی پرداختند.

 پس از عزاداری، سوگواری و فاتحه خوانی، نماز میت در محوطه ی دانشکده ی کشاورزی برگزار شد و سپس مراسم تشییع و وداع با پیکر زنده یاد مهندس بابک دهقان صورت گرفت و حاضرین در مراسم وی را تا درب خروجی دانشکده به سمت آرامگاه ابدیش بدرقه کردند .

یادش گرامی و روحش قرین رحمت الهی باد.

15 آذر 1394 / تعداد نمایش : 2165