متن کامل خبر


 
اولين همايش ملي" كشاورزي و كارآفريني" برگزار مي شود

خلاصه خبر: همايش ملي "كشاورزي و كارآفريني" نيمه دوم شهريورماه 1395 در دانشكده كشاورزي دانشگاه تربيت مدرس برگزار می شود.

 
 
 
 
 
 
 
 
همايش ملي "كشاورزي و كارآفريني" نيمه دوم شهريورماه 1395 در دانشكده كشاورزي دانشگاه تربيت مدرس برگزار می شود.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

اولين همايش ملي كشاورزي و كارآفريني با هدف ارائه دستاوردهاي نوين علمي در زمينه كارآفريني در حوزه‌هاي مختلف كشاورزي، شبکه­سازی و توسعه فرصت­های تبادل تجارب کارآفرینی در رشته‌هاي مختلف كشاورزي، بهبود تصویر کشاورزی در میان دانشجویان کشاورزی، ترویج فرهنگ کارآفرینی در بین دانشجویان بخش کشاورزی، معرفی و تجلیل از دانشجویان و دانش‌آموختگان كشاورزي کارآفرین دانشكده كشاورزي دانشگاه تربيت مدرس و جلب حمايت و همكاري سياستگذاران و مديران دولتي از ايده‌هاي جديد و كارآفرينانه در بخش كشاورزي به پيشنهاد گروه ترويج و آموزش كشاورزي و با مشاركت انجمن علمي ترويج و آموزش كشاورزي در نيمه دوم شهريورماه 1395 در دانشكده كشاورزي دانشگاه تربيت مدرس برگزار مي­شود.
اقتصاد كشاورزي و كارآفريني، علوم باغباني و كارآفريني، ترويج و آموزش كارآفريني، خاكشناسي و كارآفريني، زراعت و اصلاح نباتات و كار آفريني، علوم و صنايع غذايي و كارآفريني، علوم دامي و كارآفريني، گياه پزشكي و كارآفريني، ماشين‌هاي كشاورزي و كارآفريني و مديريت منابع آب و كارآفريني محورهاي همايش مذكور مي باشد.
اين همايش طی دو روز برگزار مي­شود كه روز اول اختصاص به ارائه مقالات دارد و در روز دوم كارآفرينان ملي و دانشجويان و دانش­آموختگان كارآفرين دانشكده كشاورزي دانشگاه، تجارب و درس‌آموخته‌هاي خود در زمينه كارآفريني را بيان مي‌كنند. ضمن اين‌كه از برترين كارآفرينان نيز تجليل به عمل مي­آيد.
دكتر علي‌اصغر طالبي رئيس دانشكده كشاورزي ریيس این همايش، دكتر عنايت عباسي دبير بخش ارائه مقالات، دكتر همايون فرهاديان دبير اجرايي همايش و دكتر مسعود بيژني دبير بخش تجليل از دانشجويان و دانش‌آموختگان كارآفرين مي­باشند.
 
 
 
 
 
 

 

30 آبان 1394 / تعداد نمایش : 941