متن کامل خبر


 
تجدید میثاق دانشگاهیان دانشکده کشاورزی با آرمان هاي بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی

خلاصه خبر: در روز یک شنبه 17/11/95، همزمان با ششمين روز از دهه مبارك فجر و به مناسبت گرامیداشت سي و هشتمين سالگرد ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامي، تعدادی از کارکنان دانشکده به نمایندگی از جامعه ی دانشگاهی دانشکده کشاورزی با حضور در حرم مطهر بنیانگذار انقلاب اسلامی با آرمان های امام راحل (ره) تجديد میثاق کردند.

 به گزارش روابط عمومی دانشکده، در روز یک شنبه 17/11/95، همزمان با ششمين روز از دهه مبارك فجر و به مناسبت گرامیداشت سي و هشتمين سالگرد ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامي، تعدادی از کارکنان دانشکده به نمایندگی از جامعه ی دانشگاهی دانشکده کشاورزی با حضور در حرم مطهر بنیانگذار انقلاب اسلامی با آرمان های امام راحل (ره) تجديد میثاق کردند.

در این مراسم که هیئت رئیسه، تعدادی از اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه تربیت مدرس نیز حضور داشتند، دانشگاهیان با قرائت میثاق‌نامه‌ای با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری تجدید میثاق کردند.

گفتنی است در پایان این مراسم، کارکنان دانشکده با حضور بر مزار مطهر شهدای آتشنشان، شهدای مدافع حرم و شهدای دفاع مقدس، ضمن قرائت فاتحه، یاد و خاطره ی رشادت ها و ایثار این بزرگمردان را گرامی داشتند

18 بهمن 1395 / تعداد نمایش : 709