متن کامل خبر


 
برگزاری نشست صمیمی معاون دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس و هیئت همراه با دانشجویان دانشکده کشاورزی

خلاصه خبر: در روز سه شنبه مورخ 6/7/1395 مراسم دیدار و گفتگوی معاون دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس و هیئت همراه با دانشجویان دانشکده کشاورزی در محل فضای باز این دانشکده برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی دانشکده، در روز سه شنبه مورخ 6/7/1395 مراسم دیدار و گفتگوی معاون دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس و هیئت همراه با دانشجویان دانشکده کشاورزی در محل فضای باز این دانشکده برگزار شد.

در این جلسه که با حضور هیئت رئیسه دانشکده کشاورزی، معاون آموزشی و مدیر امور مالی دانشگاه تربیت مدرس و تعداد کثیری از دانشجویان دانشکده کشاورزی در یک فضای صمیمی در ورودی زیبا و مصفای ساختمان اصلی دانشکده برگزار شد، پس از اقامه ی نماز جماعت مغرب و عشا، جلسه ی پرسش و پاسخی بین دانشجویان و معاون دانشجویی شکل گرفت که طی این جلسه، تعدادی از دانشجویان با بیان برخی از مشکلات دانشجویی ، رسیدگی و حل مشکلات مذکور را از مسئولین دانشجویی دانشگاه تقاضا کردند.

از مهم ترین درخواست ها می توان به فضاسازی محوطه ی خوابگاه جدیدالاحداث شهید احمدی روشن، بهبود وضعیت سرویس های دانشکده کشاورزی، رسیدگی و حل مشکلات فروشگاه موادغذایی دانشکده، حل مشکلات دانشجویان مشمول سنوات آموزشی ، لزوم حضور پزشک و دایربودن درمانگاه دانشکده بعد از ساعت اداری، تخصیص بودجه جهت بهبود وضعیت رستوران دانشکده و صنعتی کردن تجهیزات آشپزخانه ی دانشکده همانند سایت مرکزی دانشگاه ، ایجاد درب ورودی در قسمت شمال شرقی دانشکده جهت سهولت دسترسی به ایستگاه مترو و مواردی دیگر از این قبیل بود. در بخش پایانی درخواست های دانشجویان، یکی از دانشجویان،  بعنوان نماینده ی شورای صنفی، به بیان مشکلات و درخواست های صنفی دانشجویان دانشکده کشاورزی پرداخت ودر پایان آقای دکتر اصلاحچی، معاون دانشجویی دانشگاه، با بیان اینکه حل بعضی از این درخواست ها و مشکلات در دستور کار دانشگاه قرار دارد و انشاا... بزودی حل می شود، قول داد دیگر درخواست ها و نیاز های مطرح شده ی دانشجویان را بررسی نماید و خواهان پیگیری آن فقط از طریق شورای صنفی دانشجویان شد. در ضمن وی در بخشی از سخنانش به دستور اکید آقای دکتر محمدتقی احمدی، رئیس دانشگاه تربیت مدرس، بر ضرورت برگزاری اردوهای یک روزه ی دانشجویی تحت عنوان " اردوی گلگشت" به ویژه برای دانشجویان دختر اشاره کرد و اظهار امیدواری کرد که بزودی این سفرهای یک روزه ی استانی برگزار شود.

این مراسم سه ساعته با صرف شام و پذیرایی، درهمان محل، به اتمام رسید.

 

11 مهر 1395 / تعداد نمایش : 863