متن کامل خبر


 
درخشش دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس در بیست و دومین کنگره گیاهپزشکی ایران

خلاصه خبر: در بیست و دومین کنگره ی گیاهپزشکی ایران، مقالات دو نفر از دانشجویان دانشکده کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس به عنوان مقالات برگزیده انتخاب و جوایزی را کسب نمودند.

به گزارش روابط عمومی دانشکده، در بیست و دومین کنگره ی گیاهپزشکی ایران، مقالات دو نفر از دانشجویان دانشکده کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس به عنوان مقالات برگزیده انتخاب و جوایزی را کسب نمودند.
در بیست و دومین دوره ی این کنگره که طی روزهای 6-9 شهریورماه جاری در محل پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران برگزار گردید آقایان دکتر علی عامری، دانشجوی پسادکتری و مصطفی خنامانی، دانشجوی دکتری، هر دو از گروه حشره شناسی کشاورزی، به ترتیب تحت راهنمایی آقایان دکتر علی اصغر طالبی و دکتر یعقوب فتحی پور موفق به کسب این عنوان ارزشمند شدند.
گفتنی است زمینه های فعالیت کنگره ی گیاهپزشکی ایران، که حدود نیم قرن سابقه دارد، شامل مباحث کنترل بیولوژیک آفات، سم شناسی کشاورزی، آفات و بیماری های گیاهی، علف های هرز و روش های کنترل آنها و نظایر این موارد است.
روابط عمومی دانشکده کشاورزی به نمایندگی از اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشکده، این موفقیت ارزشمند را به دانشجویان عزیز و اساتید گروه حشره شناسی کشاورزی تبریک می گوید.

24 شهریور 1395 / تعداد نمایش : 1113