متن کامل خبر


 
انتصاب معاون جدید پژوهشی دانشکده کشاورزی

خلاصه خبر: دکتر غلامحسن نجفی با حکم رییس دانشگاه به عنوان معاون پژوهشی دانشکده کشاورزی منصوب شد.

دکتر غلامحسن نجفی با حکم رییس دانشگاه به عنوان معاون پژوهشی دانشکده کشاورزی منصوب شد.

در حکم انتصاب دکتر نجفی که به امضای دکتر محمد تقی احمدی رسیده، آمده است:" بنا به پیشنهاد رییس دانشکده کشاورزی و نظر به تعهد و شایستگی جنابعالی، به سمت معاون پژوهشی دانشکده مذکور منصوب می شوید.

امید است با توکل به خداوند سبحان و بر اساس برنامه های راهبردی دانشکده و دانشگاه، با تدبیر و عزم قوی و مدیریت جهادی، در گسترش حوزه همکاری های تحقیقاتی و تعمیق فعالیت های پژوهشی و کاربردی دانشکده بکوشید و با ایجاد فضای صمیمیت و همدلی، در پیشبرد اهداف دانشگاه و اجرای وظایف تعیین شده در زیر نظر رئیس دانشکده، موفق و مؤید باشید."

همچنين رییس دانشگاه در نامه اي جداگانه از دکتر مسعود شمس بخش ، به خاطر تلاش و خدمات صادقانه ایشان در زمان تصدی معاونت پژوهشی دانشکده کشاورزی تقدیر و تشكر كرد.

گفتنی است دکتر غلامحسن نجفی دانشیار دانشکده کشاورزی، متولد 1358 شهر کرج است. وی مدرک کارشناسی خود را در رشته مهندسی مکانیک ماشین های کشاورزی از دانشگاه ارومیه و مدارک کارشناسی ارشد و دکتری خود را از دانشگاه تربیت مدرس اخذ کرد. زمینه های تحقیقاتی مورد علاقه دکتر نجفی شامل: مکانیک ماشین های کشاورزی، مهندسی مکانیک و انرژی های تجدیدپذیر می باشد. وی تاکنون بیش از 150 مقاله در مجلات معتبر بین المللی به چاپ رسانده و در مجامع علمی ارائه داده است. غلامحسن نجفی همچنین با استناد به داده های منتشر شده در پایگاه تامسون رویترز ( ISI) و پایگاه طلایه داران علم (ESI) در 12 نوامبر 2015 در زمره يك درصد دانشمندان برتر جهان قرار گرفته است.

27 دی 1394 / تعداد نمایش : 2041