متن کامل خبر


 
معاون جدید اداری و مالی دانشکده علوم پزشکی منصوب شد

خلاصه خبر: طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه، دکتر علی خوانین به عنوان معاون اداری و مالی دانشکده علوم پزشکی دانشگاه منصوب شد.

طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه، دکتر علی خوانین به عنوان معاون اداری و مالی دانشکده علوم پزشکی دانشگاه منصوب شد.
در این حکم که به امضای دکتر احمدی رسیده، آمده است : بنا به پیشنهاد رئیس دانشکده و نظر به تعهد و شایستگی جنابعالی به عنوان معاون اداری و مالی دانشکده علوم پزشکی منصوب می شوید.
اميد است با توکل به خداوند سبحان و بر اساس برنامه های راهبردی دانشکده و دانشگاه، با تدبیر و عزم قوی و مدیریت جهادی، در جهت ارتقاء کیفی سیستم اداری و مالی و بهینه سازی نیروی انسانی دانشکده بکوشید و با ایجاد فضای صمیمیت و همدلی، در پیشبرد اهداف دانشگاه و اجرای وظایف تعیین شده در زیر نظر رئیس دانشکده موفق و مؤيد باشيد.
رئیس دانشگاه همچنين در نامه اي جداگانه از دکتر سید غلامرضا موسوی به خاطر تلاش و خدمات صادقانه ایشان در زمان تصدی پست معاونت اداری و مالی دانشکده مذکور تقدیر و تشكر كرد.
گفتنی است دکتر علی خوانین دانشیار گروه بهداشت حرفه ای دانشکده علوم پزشکی می باشد. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی در رشته بهداشت حرفه ای از دانشگاه تربیت مدرس است. تا کنون بیش از 120 مقاله به قلم دکتر خوانین در نشریات معتبر داخلی و خارجی به چاپ رسیده و یا مورد پذیرش این مجلات قرار گرفته است. وی طرح هایی پیرامون ارزیابی اثرات زیست محیطی مناطق نفت خیز یا دارای منابع گازی، مجتمع های پتروشیمی و شهرک های صنعتی و همچین طرح هایی در زمینه نظارت و بازرسی فعالیت های عمرانی مجتمع های پتروشیمی و پساب صنایع انجام داده است. دکتر خوانین پیش از این طی سال های 69 تا 76 در سمت معاون اداری و مالی دانشکده علوم پزشکی فعالیت داشته اند.

21 فروردین 1395 / تعداد نمایش : 3374