متن کامل خبر


 
تمهیدات نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تربیت‌مدرس جهت فرهنگ‌سازی و توسعه ازدواج‌های آسان

خلاصه خبر: نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تربیت‌مدرس در راستای ضرورت گسترش معارفه، مشاوره‌های قبل و بعد از ازدواج و نیز فرهنگ‌سازی و توسعه ازدواج‌های آسان و آگاهانه با استفاده از استادان حوزه روان‌شناسی و مشاوره فرصتی برای دانشجویان عزیز فراهم نموده است.

بهترین یاور

" ازدواج گشایش است "

توصیه‌های رهبر معظم انقلاب به خانواده‌ها برای پرهیز از سخت‌گیری در ازدواج جوانان :

یک مسئله‌ای که اخیراً مطرح کردند، مسئله‌ی ازدواج جوانها بود .... من همین‌جا به توصیه‌ی این جوان عزیزی که از من خواستند به پدر و مادرها تذکّر بدهم، به پدرها و مادرها تذکّر می‌دهم؛ من خواهش می‌کنم و تقاضا میکنم از شماها که یک خرده امکانات ازدواج را آسان کنید. پدر و مادرها سخت‌گیری می‌کنند؛ هیچ سخت‌گیری لازم نیست. بله، یک مشکلات طبیعی وجود دارد -مسئله‌ی مسکن، مسئله‌ی شغل و از این مسائل- لکن «اِن یَکونوا فُقَرآءَ یُغنِهِمُ اللهُ مِن فَضلِه»؛ خب، این قرآن است. ممکن است جوان، الان هم امکانات مالی مناسبی نداشته باشد، امّا ان‌شاءالله بعد از ازدواج خدای متعال گشایش می‌دهد. ازدواج جوانها را متوقّف نکنند؛ من خواهش می‌کنم که پدرها و مادرها به این مسئله توجّه کنند.

دیدار دانشجویان 1394/04/20

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تربیت‌مدرس در راستای ضرورت گسترش معارفه، مشاوره‌های قبل و بعد از ازدواج و نیز فرهنگ‌سازی و توسعه ازدواج‌های آسان و آگاهانه با استفاده از استادان حوزه روان‌شناسی و مشاوره فرصتی برای دانشجویان عزیز فراهم نموده است.

دانشجویان می‌توانند با ورود به وبلاگ behtarinyavar.blog.ir و تکمیل فرم ثبت نام و آزمون شخصیت ، ثبت نام خود را نهایی فرمایند و منتظر تماس کارشناسان ما جهت معارفه و مشاوره های لازم باشند .

ارتباط با ما:

behtarinyavar.blog.ir

دانشکده علوم پایه – دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه – واحد خواهران

82884079

کانال تلگرامی :@behtarinyavar

4 آبان 1395 / تعداد نمایش : 1058