متن کامل خبر


 
نشست رییس دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی با مدیران صدا و سیمای استان مازندران

خلاصه خبر: در آستانه هفته پژوهش، نشست هم اندیشی رییس و اعضای هیأت علمی دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی دانشگاه با معاونان و مدیران حوزه تولید و پژوهش صدا و سیمای استان مازندران در دانشکده برگزار شد .

در آستانه هفته پژوهش، نشست هم اندیشی رییس و اعضای هیأت علمی دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی دانشگاه با معاونان و مدیران حوزه تولید و پژوهش صدا و سیمای استان مازندران در دانشکده برگزار شد .

در این جلسه دکتر علیرضا ریاحی، رییس دانشکده منابع طبیعی و دیگر اعضای هیئت علمی، ضمن معرفی گروههای مختلف علمی، تعداد اساتید، دانشجویان و رشته های تحصیلی به بیان راهکارهای مختلف همکاری متقابل صدا و سیمای استان با این مرکز علمی پژوهشی پرداختند.
در اين نشست تاكيد شد: از آنجا که این دانشکده، رشته هایی هم چون صنایع چوب و کاغذ، جنگلداری، مرتعداری، آبخیزداری، محیط زیست، فرآوری محصولات شیلاتی، تکثیر و پرورش آبزیان، زیست شناسی دریا و فیزیک دریا را دارا می باشد که همه با مسائل مبتلا در استان مازندران ارتباط مستقیم دارند؛ زمینه های مناسب و منطقی برای پوشش و انتقال فعالیت های علمی پژوهشی از طریق آن رسانه وجود دارد.
همکاری در تهیه مستندهای علمی در خصوص دریا، جنگل، کشاورزی، محیط زیست و... ، انتقال خبرهای علمی، پژوهشی و پوشش پروژه های تحقیقاتی از سوي رسانه، تهیه برنامه های گفتگو محور با حضور اساتید دانشکده منابع طبیعی در زمینه های فوق الذکر و همکاری در حوزه محتوا، ابزار و کارشناس از اهم موضوعات مطرح شده در این هم اندیشی بود.

29 آذر 1394 / تعداد نمایش : 1230