متن کامل خبر


 
انتصاب سردبیر جدید فصلنامه علوم و فنون شیلات

خلاصه خبر: با حكم معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه، دكتر مسعود رضایی استاد و مدیر گروه فرآوری محصولات شیلاتی دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی به عنوان سردبیر فصلنامه علوم و فنون شیلات منصوب شد.

با حكم معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه، دكتر مسعود رضایی استاد و مدیر گروه فرآوری محصولات شیلاتی دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی به عنوان سردبیر فصلنامه علوم و فنون شیلات منصوب شد.

در این حکم که به امضای دکتر یعقوب فتح الهی رسیده، آمده است: "بنا به پیشنهاد معاون پژوهشی دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی و به استناد ماده 10 آئین نامه نحوه انتشار مجلات علمی- تخصصی دانشگاه ، به مدت دو سال به عنوان سردبیر فصلنامه علوم و فنون شیلات منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام امور محوله موفق و مؤید باشید."
فصلنامه علوم و فنون شیلات به صاحب امتیازی دانشگاه تربیت مدرس و با مدیر مسئولی دکتر عبدالمحمد عابدیان از سال 91 با موضوعات مرتبط با شیلات مانند: تکثیر و پرورش آبزیان، ژنتیک و بیوتکنولوژی آبزیان، تغذیه آبزیان، فرآوری محصولات شیلاتی، مدیریت آب در پرورش آبزیان، زیست شناسی و فیزیولوژی آبزیان به چاپ می رسد.
گفتنی است مجله علمی- پژوهشی علوم و فنون شیلات در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)، پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID) و Google Scholar نمایه شده است.

18 آذر 1394 / تعداد نمایش : 1008