متن کامل خبر


 
تمدید مجدد زمان ارسال چکیده مقالات به همایش ارزیابی کیفیت نظام های دانشگاهی

خلاصه خبر: دبیر اجرایی سومین کنفرانس ملی و دهمین همایش ارزیابی نظام های دانشگاهی از تمدید مجدد زمان ارسال چکیده مقالات تا 30 آذر ماه خبر داد.

سومین کنفرانس ملی و دهمین همایش ارزیابی نظام های دانشگاهی دبیر اجرایی سومین کنفرانس ملی و دهمین همایش ارزیابی نظام های دانشگاهی از تمدید مجدد زمان ارسال چکیده مقالات تا 30 آذر ماه خبر داد.

دكتر محمد حسن زاده به خبرنگار ما گفت: به دلیل استقبال علاقه مندان برای شرکت در همایش ارزیابی کیفیت نظام های دانشگاهی؛ زمان ارسال چکیده مقالات تا 30 آذر ماه سال جاری تمديد شد. وي افزود: علاقه مندان می توانند چکیده مقالات خود را تا تاریخ 30 آذر ماه از طریق سایت qaus2016@modares.ac.ir ارسال کنند. وی تصريح كرد: این زمان به هیچ عنوان برای بار دیگر تمدید نخواهد شد و کاربران پس از ثبت نام در سایت مذکور می توانند از طریق پنل کاربری خود اقدام به ارسال چکیده مقالات کنند. عضو هیات علمی دانشگاه خاطر نشان كرد: علاقه مندان به ارسال مقاله در نظر داشته باشند که فقط مقالاتی که تا پایان این تاریخ و بر اساس فرمت ارائه شده در سایت ارسال شده باشد، مورد بررسی قرار خواهد گرفت. دكتر حسن زاده در پایان گفت: در صورت بروز مشکل یا وجود ابهاماتی، شرکت کنندگان می توانند از طریق شماره تماس 82884141 و یا شماره همراه 09367979864 تماس حاصل نمایند.

 

16 آذر 1394 / تعداد نمایش : 992