متن کامل خبر


 
تشییع پیکر دانشجوی گروه علوم باغبانی در دانشکده کشاورزی

خلاصه خبر: پیش از ظهر امروز طی مراسمی، پیکر زنده یاد مهندس بابک دهقان (دانشجوی دکتری گروه علوم باغبانی) که اخیرا هنگام انجام فرصت مطالعاتی در کشور چین بدرود حیات گفته بود، با حضور خانواده آن مرحوم، استادان، دانشجویان و کارمندان در دانشکده کشاورزی تشییع شد.

پیش از ظهر امروز طی مراسمی، پیکر زنده یاد مهندس بابک دهقان (دانشجوی دکتری گروه علوم باغبانی) که اخیرا هنگام انجام فرصت مطالعاتی در کشور چین بدرود حیات گفته بود، با حضور خانواده آن مرحوم، استادان، دانشجویان و کارمندان در دانشکده کشاورزی تشییع شد.

در آغاز این مراسم دکتر ارزانی، مدیر گروه علوم باغبانی، ضمن تسلیت به خانواده زنده یاد بابک دهقان، از خداوند متعال برای بازماندگان آن فقید سعید، صبر و شکیبایی مسئلت کرد.
دکتر آقاعلیخانی، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده کشاورزی نیز در سخنانی، ضمن ابراز مراتب همدردی هیئت رئیسه دانشکده، دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشکده کشاورزی، از ائمه اطهار (علیهم السلام) برای وی طلب شفاعت نمود.
در این مراسم نماز میت توسط یکی از روحانیون دانشکده بر پیکر مرحوم دهقان اقامه شد. در ادامه دانشگاهیان پیکر وی را تا ورودی دانشکده مشایعت کردند. روابط عمومی دانشگاه درگذشت این دانشجوی فرهیخته را به دانشگاهیان تسلیت می گوید.

14 آذر 1394 / تعداد نمایش : 1050