متن کامل خبر


 
برنامه های دانشگاه تربیت مدرس به مناسبت فرارسیدن روز دانشجو

خلاصه خبر: دانشگاه تربیت مدرس همگام با سایر دانشگاههای کشور بمناسبت بزرگداشت روز دانشجو ویژه برنامه هایی را تدارک دیده است.

دانشگاه تربیت مدرس همگام با سایر دانشگاههای کشور بمناسبت بزرگداشت روز دانشجو ویژه برنامه هایی را تدارک دیده است.

معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه به مناسبت روز دانشجو در ورودی 16 دانشکده دانشگاه با اهداء گل به دانشجویان این روز را گرامی می دارد.
برنامه تریبون آزاد بسیج دانشجویی دانشگاه با هدف پرسش و پاسخ در خصوص مسائل سیاسی روز و برجام از ساعت 10 تا 12 روز یک شنبه پانزدهم آذرماه با حضور دکتر زاکانی در سالن اجتماعات استاد مطهری برگزار می شود. بسیج دانشجویی دانشگاه همچنین نمایشگاهی با عنوان "پر ضرر" را طی روزهای 14، 15 و 16 آذرماه در محوطه ضلع جنوبی سازمان مرکزی دانشگاه برگزار می کند که در آن به نمایش کتاب های مرتبط با استکبارستیزی و تصاویری از جنایات امریکا و نقد مذاکره با امریکا می پردازد.
انجمن اسلامی دانشجویان پیشرو دانشگاه نیز برنامه تریبون آزاد خود را روز یک شنبه 15 آذر از ساعت 12 تا 13:30 مقابل مسجد دانشگاه و برنامه سخنرانی با حضور ابراهیم اصغرزاده از موسسین دفتر تحکیم وحدت و نماینده سابق مجلس شورای اسلامی را از ساعت 13:30 تا 15 در سالن اجتماعات استاد مطهری برگزار می کند.
گفتنی است حضور دانشگاهیان بر مزار شهدای دانشجو نیز از دیگر برنامه های بزرگداشت روز دانشجو می باشد که توسط وزارت علوم برنامه ریزی شده است.

14 آذر 1394 / تعداد نمایش : 1128