متن کامل خبر


 
انتقال دانش استفاده از دستگاههای ردیاب چشم از راه دور به کشور

خلاصه خبر: دانشجوی مقطع دکتری دانشگاه تربیت مدرس موفق به انتقال دانش استفاده از دستگاههای ردیاب چشم از راه دور (Remote Eye Tracker) به کشور شد.

دانشجوی مقطع دکتری دانشگاه تربیت مدرس موفق به انتقال دانش استفاده از دستگاههای ردیاب چشم از راه دور (Remote Eye Tracker) به کشور شد.

فاطمه طبسی مفرد، دانشجوی مقطع دکتری آموزش زبان انگلیسی دانشگاه (با گرایشات تحقیقاتی روانشناسی زبان و زبانشناسی شناختی) با گذراندن واحد آموزشی دوره دکتری در دانشگاه سادرن دانمارک، موفق به انتقال دانش استفاده از دستگاههای ردیاب چشم از راه دور (Remote Eye Tracker) به کشور شد.دستگاههای ردیاب چشم از اهمیت ویژه ای در علوم اعصاب، روانشناسی شناختی، روانشناسی زبان، بازاریابی، علوم آموزشی و مطالعات رفتاری برخوردار می باشد. دستگاههای ردیاب چشم از راه دور امکان بررسی، ثبت اطلاعات و پردازش اتوماتیک تصویر و دیگر محرک ها تا فاصله 80 سانتی متر را فراهم می کنند و فاقد محدودیت ثبت اطلاعات و نوع حرکت سر در مدل های پیشین می باشند.
فاطمه طبسی مفرد، متولد تهران و دانش آموخته ممتاز مقطع کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه الزهرا می باشد که از محل ارائه تسهیلات به دانشجویان استعدادهای درخشان، موفق به اخذ پذیرش بدون کنکور در دو مقطع کارشناسی ارشد و دکتری آموزش زبان انگلیسی دانشگاه تربیت مدرس در سالهای 1390 و 1393 گردید.

 

9 آذر 1394 / تعداد نمایش : 1060