متن کامل خبر


 
از استاد ابوالفضل رازاني تجليل شد

خلاصه خبر: هفته انیمیشن دانشگاه از سی ام آبان تا چهارم آذرماه با تجلیل از استاد رازانی (انیماتور پیشکسوت) در دانشگاه آغاز شد.

از استاد ابوالفضل رازاني تجليل شد

در مراسمی که به همین منظور در سالن جابر بن حيان برگزار شد، از خدمات ۴۶ ساله استاد ابوالفضل رازانی در عرصه انیمیشن تجلیل به عمل آمد.
در ابتدای این مراسم دکتر امیرحسن ندایی مدیر گروه انیمیشن دانشگاه به بیان تاریخچه انیمیشن در جهان و ایران پرداخت.
در ادامه دکتر شاه کرمی عضو هیات علمی دانشکده هنر پیشینه این رشته در دانشکده هنر و نقش استاد رازانی در تربیت دانشجویان دانشگاه را مورد توجه قرار داد.
وی باتوجه به تعطیلی کارگاههای آموزشی استاد رازانی، از وی درخواست نمود تا کماکان به فعالیتهای هنری خود استمرار بخشد.
دکتر احمدی رییس دانشگاه نیز در سخنان کوتاهی به شخصیت ممتاز استاد رازانی ادای احترام کرد و اظهار داشت:حضور استاد رازاني را در دانشگاه تربيت مدرس گرامي مي داريم و حضور ايشان در دانشگاه همواره موثر و پر بركت بوده است. اميدواريم بتوانيم طليعه درخشان تري از فعاليت هاي گروه انيميشن را روشن كنيم و دانشگاه در اين راستا از هيچ كمكي دريغ نخواهد كرد.
در پایان استاد رازانی ضمن ابراز خرسندي از حضور در اين جلسه اظهار كرد: محبت همه شما عزيزان احساسات من را لبريز مي كند و من از اين همه محبت شما تشكر مي كنم .
گفتني است هفته انیمیشن دانشگاه تربیت مدرس به همت انجمن علمی دانشجویی انیمیشن با برگزاری نشست های تخصصی، کارگاه های آموزشی، نمایش و تحلیل فیلم های برگزیده جهانی و برنامه های متنوع دیگر تا چهارشنبه 4 آذرماه ادامه دارد.

2 آذر 1394 / تعداد نمایش : 972