متن کامل خبر


 
مهلت ارسال مقالات سومین کنفرانس ملی ارزیابی کیفیت نظام های دانشگاهی تمدید شد

خلاصه خبر: دبیر اجرایی سومین کنفرانس ملی و دهمین همایش ارزیابی کیفیت نظام های دانشگاهی از تمدید مهلت ارسال چکیده مقالات تا 15 آذر ماه سال جاری خبر داد.

 

 

 

دبیر اجرایی سومین کنفرانس ملی و دهمین همایش ارزیابی کیفیت نظام های دانشگاهی از تمدید مهلت ارسال چکیده مقالات تا 15 آذر ماه سال جاری خبر داد.

 

 

 

 

 

دکتر محمد حسن زاده دبیر اجرایی سومین کنفرانس ملی و دهمین همایش ارزیابی کیفیت نظام های دانشگاهی با اعلام این خبر گفت: علاقه مندان می توانند اطلاعات لازم جهت شرکت در همایش ارزیابی کیفیت نظام های دانشگاهی را از سایت http://qaus2016.modares.ac.ir مطالعه نمایند.
وی افزود: شرکت کنندگان باید در این سایت ثبت نام اولیه خود را انجام دهند و از طریق پنل کاربری خود، پس از ورود به قسمت ارسال مقاله جدید، بر اساس فرمت موجود، نسبت به ارسال چکیده مقاله خود اقدام نمایند.
دبیر اجرایی همایش اظهار داشت: پس از ارسال چکیده توسط کاربران، چکیده مقالات بررسی و در صورت بروز مشکل به آنها از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد. حسن زاده ادامه داد: 3 کارگاه همزمان با این همایش برگزار می شود که علاقه مندان می توانند از طریق پنل کاربری خود اقدام به ثبت نام این کارگاه ها کنند.
گفتنی است شرکت کنندگان می توانند فقط تا 3 مقاله به عنوان نویسنده مسوول یا همکار امکان حضور داشته باشند و بعد ازآن، مقاله چهارم به طور خودکار در سایت ، نادیده گرفته می شود.

1 آذر 1394 / تعداد نمایش : 993