متن کامل خبر


 
برگزاری نمایشگاه کتاب اهدا در دانشکده کشاورزی

خلاصه خبر: همزمان با روز کتاب و کتابخوانی، نمایشگاهی بالغ بر 600 جلد کتاب با عنوان کتاب اهدا در دانشکده کشاورزی برگزار شد.

همزمان با روز کتاب و کتابخوانی، نمایشگاهی بالغ بر 600 جلد کتاب با عنوان کتاب اهدا در دانشکده کشاورزی برگزار شد.

بیست و چهارم آبان ماه هر سال در تقویم رسمی به نام روز کتاب و کتابخوانی نامگذاری شده است. از همین رو مؤسسات و نهاد های فرهنگی در این هفته به فراخور اهداف و وظایف شان فعالیت هایی در خصوص ترویج کتاب و کتابخوانی انجام می‌دهند.

برگزاری نمایشگاه کتاب اهدا در دانشکده کشاورزی

در همین راستا انجمن علمی دانشجویی گروه ترویج و آموزش کشاورزی دانشگاه تربيت مدرس با همکاری معاونت فرهنگی دانشجويي دانشکده کشاورزی، در اقدامي نمادين مبادرت به برپایی نمایشگاهی از کتاب های اهدایی اعضای هیأت علمی دانشكده نمود. در اين نمايشگاه حدود600 جلد کتاب با محور های مختلف علمی، سیاسی، دینی و فرهنگی اجتماعی به صورت رایگان در اختیار علاقه مندان به کتاب قرار گرفت.
برگزاری این نمایشگاه با هدف یادآوری و تأكيد بر اهمیت کتاب در زندگی و ایجاد علاقه و شور و شوق در میان دانشجویان، استادان و گامی در راستای ارتقاي فرهنگ کتابخوانی و اهداي كتاب در دانشکده کشاورزی بوده است.
برگزاری این نمایشگاه با استقبال پر شوری از سوی علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی همراه بود. این امر نوید بخش گسترش فرهنگ مطالعه بيشتر در دانشکده بوده و می تواند در تقویت فرهنگ و آگاهی های عمومی دانشجویان مؤثر واقع شود.

 

1 آذر 1394 / تعداد نمایش : 955