متن کامل خبر


 
نشست فرهنگی بسیج اساتید دانشگاه های تهران

خلاصه خبر: هشتاد و چهارمین نشست فرهنگی بسیج اساتید دانشگاه های تهران بزرگ با حضور بیش از 600 نفر از استادان بسیجی دانشگاه های تهران و خانواده آنها، بيست و دوم آبان ماه در سالن شهید چمران دانشگاه برگزار شد.

هشتاد و چهارمین نشست فرهنگی بسیج اساتید دانشگاه های تهران بزرگ با حضور بیش از 600 نفر از استادان بسیجی دانشگاه های تهران و خانواده آنها، بيست و دوم آبان ماه در سالن شهید چمران دانشگاه برگزار شد.

در این نشست دکتر محمد تقي احمدی رئیس دانشگاه با ایراد سخنانی ضمن خیر مقدم، به اهمیت وجود روحیه بسیجی در دانشگاه تاکید نموده و خواستار مشارکت استادان بسیجی در حل مشکلات کشور و دانشگاه شد.

سپس دکتر مسلمی نائینی مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه، گزارشی از تاریخچه این نشست ها و برگزاری دو نشست اول و دوم در بهمن و اسفندماه سال 82 در این دانشگاه ارائه و تصريح كرد: وظیفه استادان بسیجی به عنوان یک گروه علمی متعهد این است که نگذارند رهنمودها و نظرات رهبر معظم انقلاب روی زمین بماند، بلکه باید برای اجرایی و محقق نمودن آنها اقدام کنند.
در ادامه دکتر رسول جلیلی عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی شریف و عضو حقیقی شوراي عالي فضاي مجازی کشور با تاکید بر اهمیت استفاده آگاهانه از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی خارجی با توجه به مدیریت آنها توسط کشورهای بیگانه و استکباری و صهیونیستی بر استفاده از شبکه های اجتماعی داخلی و بومی مانند ساینا و بیسفون توصیه نمود.
وي با بیان برخی از وظایف شورای عالی مجازی به دغدغه های مقام معظم رهبری در رابطه با فضای مجازی و نحوه استفاده از آن و لزوم فعال ترشدن این شورا اشاره کرد.

24 آبان 1394 / تعداد نمایش : 1147