متن کامل خبر


 
برگزاری یازدهمين سمينار سالانه الكتروشيمي ایران در دانشگاه

خلاصه خبر: انجمن الكتروشيمي ايران ، یازدهمين سمينار سالانه الكتروشيمي ایران را طی روزهای 27 و 28 آبان ماه جاری در دانشگاه تربیت مدرس برگزار مي کند.

انجمن الكتروشيمي ايران ، یازدهمين سمينار سالانه الكتروشيمي ایران را طی روزهای 27 و 28 آبان ماه جاری در دانشگاه تربیت مدرس برگزار مي کند.

یازدهمين سمينار سالانه الكتروشيمي ایران با هدف گردهمايي اساتيد، پژوهشگران، صنعتگران، دانشجويان تحصيلات تكميلي و ساير علاقه مندان در زمينه هاي مختلف الكتروشيمي در سطح كشور، ايجاد هم افزايي فعاليت هاي پژوهشي كشور در راستاي بومي سازي و ارتقاي الكترو شيمي در كشور، ترويج تحقيقات بنيادي، كاربردي و توسعه اي در زمينه هاي مختلف الكتروشيمي، بهره گيري از دانش فني، تبادل اطلاعات و تجارب بين متخصصين، پژوهشگران و صنعتگران عرصه الكتروشيمي، گسترش ارتباط مراكز دانشگاهي و پژوهشي با صنايع مرتبط و ... برگزار می شود.
این سمینار حول محورهای نانوالکتروشیمی، الکتروشیمی محاسباتی، سنتز الکتروشیمیایی، بیوالکتروشیمی، خوردگی، الکتروشیمی فیزیک، الکتروشیمی تجزیه و تولید و ذخیره انرژی (پیل سوختی، باتری، ابر خازن و هیدروژن) برگزار می گردد. در بخشی از این سمینار دو روزه؛ دانشجویان نمونه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری نیز معرفی می شوند.
گفتنی است یازدهمین سمینار سالانه الکتروشیمی ایران به ریاست دکتر حسین غریبی تحت حمایت ستاد نانو فناوری می باشد.

 

24 آبان 1394 / تعداد نمایش : 1070