متن کامل خبر


 
پیام تبریک رییس دانشگاه بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

خلاصه خبر: دکتر محمد تقی احمدی طی پیامی 31 شهریورماه، سالروز آغاز هفته دفاع مقدس را به دانشگاهیان تبریک گفت.

دکتر محمد تقی احمدی طی پیامی 31 شهریورماه، سالروز آغاز هفته دفاع مقدس را به دانشگاهیان تبریک گفت.
متن پیام بدین شرح است :
ما در جنگ ابهت دو ابرقدرت شرق و غرب را شکستيم. ما در جنگ ريشه‌هاي انقلاب پربار اسلامي‌مان را محکم کرديم. ما در جنگ حس برادري و وطن‌دوستي را در نهاد يکايک مردمان بارور کرديم. امام خميني(ره)
سی و یکم شهریورماه بازتاب خاطرات آغاز هشت سال دفاع مقدس است. روزهایی که خاک پاک میهن اسلامی مان، سربلندی ملتی را شهادت می دهد که سرافرازانه در مقابل دنیای کفر و استکبار ایستادگی نمود و بر بلندای قله ی افتخار، پرچم آزادگی را به اهتزاز درآوردند.
هفته بزرگداشت "دفاع مقدس" که به فرموده‌ی مقام معظم رهبری «اوج افتخارات ملت ایران است» فرصت ارزشمند و مغتنمی است تا ملت بزرگ ایران بار دیگر با مرور خاطرات و حماسه های خود، ضمن تجدید میثاق با آرمان های شهدا، از رزمندگان، ایثارگران و یادگاران هشت سال جنگ تحمیلی، تجلیل و تکریم کنند. فراموش نمی کنیم آنچه ما امروز داریم از برکت خون پاک شهدا و تلاش و مجاهدت رزمندگان دیروز است و باید همواره قدردان زحمات و ایثارگری های این عزیزان باشیم.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رشادت ها و دلاورمردی های همه شهیدان والامقام، رزمندگان و ایثارگران، فرا رسیدن این ایام غرور آفرین را به دانشگاهیان تبریک گفته و از خداوند متعال سربلندی ایران اسلامی و توفیقات روزافزون دانشگاهیان عزیز بویژه ایثارگران و جانبازان را آرزومندم.
                                                                                                                                محمد تقی احمدی
                                                                                                                                 رییس دانشگاه

1 مهر 1396 / تعداد نمایش : 1746