متن کامل خبر


 
كتابخانه مركزي دانشگاه 24 ساعته به دانشجويان خدمات می دهد

خلاصه خبر: هیات رییسه دانشگاه با حضور در محل ثبت نام دانشجویان ورودی سال تحصیلی 97-1396 از روند اجرای آن در دانشکده های مختلف بازدید کردند.

هیات رییسه دانشگاه با حضور در محل ثبت نام دانشجویان ورودی سال تحصیلی 97-1396 از روند اجرای آن در دانشکده های مختلف بازدید کردند.
معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه در جریان بازدید هیات رییسه دانشگاه از مراحل مختلف ثبت نام، در گفتگویی ضمن تبریک سال تحصیلی جدید، برای تمامی دانشجویان آرزوی موفقیت و بهروزی کرد.
دكتر فتح الهي اظهار داشت: دانشگاه تربيت مدرس دانشگاهي پيشرو در سطح ملي، منطقه اي و بين المللي است و فضا و امكانات خوبي را براي دانشجويان فراهم نموده است كه بخشي از آن مربوط به امكانات تحقيقاتي در دانشكده ها و آزمايشگاه هاي موجود در آن ها مي باشد و بخشي ديگر نيز همانند كتابخانه مركزي 24 ساعته به ارائه خدمات به دانشجويان مي پردازد.
وي گفت: دانشگاه برنامه هاي متعددي را براي دانشجويان تدارك ديده است كه دانشجويان به تدريج در طول سال تحصيلي از اين امكانات و برنامه ها بهره مند خواهند شد.
گفتنی است ثبت نام دانشجویان جدید به دو صورت اینترنتی و حضوری انجام می پذیرد که در ثبت نام امسال همانند سالهای گذشته با تمهیدات انجام شده، بسیاری از مراحل ثبت نام به صورت اینترنتی انجام گردیده و برای نخستین بار امسال دانشجویان بصورت مستقیم در دانشکده های محل تحصیل خود ثبت نام می کنند. این روند سبب کاهش هزینه ها و تسریع در فرایند ثبت نام شده است. گفتنی است ثبت نام دانشجویان جدید الورود به مدت سه روز از 27 شهریورماه آغاز شده و تا 29 شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

28 شهریور 1396 / تعداد نمایش : 1271