متن کامل خبر


 
پیام تبریک معاون آموزشی دانشگاه به مناسبت آغاز سال تحصیلی 97-1396

خلاصه خبر: معاون آموزشی دانشگاه طی پیامی فرا رسیدن مهرماه و آغاز سال تحصیلی جدید را به عموم اعضاء هیئت علمی دانشگاه تبریک گفت. دکتر جلالی در این پیام خواهان مشارکت اساتید در اجرای طرح تحول راهبردی دانشگاه شد. متن این پیام به این شرح است.

معاون آموزشی دانشگاه طی پیامی فرا رسیدن مهرماه و آغاز سال تحصیلی جدید را به عموم اعضاء هیئت علمی دانشگاه تبریک گفت. دکتر جلالی در این پیام خواهان مشارکت اساتید در اجرای طرح تحول راهبردی دانشگاه شد. متن این پیام به این شرح است.
به نام خداوند جان و خرد
کزین برتر اندیشه برنگذرد
اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس
با اهدای سلام و تحیات؛ آغاز ماه مهر و شروع سال تحصیلی جدید و بهار علم و دانش را به شما بزرگواران تبریک و تهنیت عرض می نمایم. قبل از هر چیز بر خود لازم می‌دانم به عنوان عضوی از خانواده بزرگ دانشگاه، از یکایک شما همکاران محترم دانشگاه مولود انقلاب و تبلورخودباوری و پیشرو در توسعه آموزش عالی(تحصیلات تکمیلی) تشکر و قدردانی نمایم.
همکاران عزیز:
همه می‌دانیم که عوامل بسیاری در موفقیت های این دانشگاه نسبتا" جوان نقش داشته که آن را در بین ۵ دانشگاه برتر سطح ملی ارتقا داده است. الطاف بیکران خداوندی، تلاش‌های بی‌وقفه و پربار علمی شما و دانشجویان با استعداد و پرتلاش، و همچنین پشتیبانی کارکنان شریف دانشگاه مهمترین نقش را در این موفقیت‌ها داشته اند.
اکنون دانشگاه گذشته ای درخشان را تجربه نموده و عزم خود را جزم نموده است تا به جایگاه عالی در سطح ملی و افتخارآفرین در سطح بین‌المللی (با قرار گرفتن در بین ۲۰۰ دانشگاه برتر جهانی) نائل شود، لذا با تلاش جمعی کثیری از متخصصان و صاحبنظران، نقشه راهی تحت عنوان طرح تحول راهبردی دانشگاه تهیه، تدوین و توسط هیئت امناء محترم دانشگاه تصویب شده است. خداوند متعال را شاکریم که توفیق را رفیق راه نمود تا با همکاری همه اعضای خانواده بزرگ تربیت مدرس و بر اساس نقشه راه تصویب شده، بتوانیم دو منزلگاه از طرح تحول راهبردی (موج اول و دوم) را با موفقیت پشت سر بگذاریم و با آغاز سال تحصیلی جدید، حرکت هوشمندانه این طرح به سمت ایستگاه سوم حرکت نموده و تا رسیدن به اهداف عالی این راه را ادامه دهیم.
همکاران ارجمند:
همانگونه که استحضار دارید؛ نقش و اهمیت افزایش کیفیت در ارتقاء جایگاه دانشگاه، دیگر نه یک انتخاب، بلکه بر اساس طرح تحول راهبردی در همه ابعاد آموزشی، پژوهشی و فرهنگی یک الزام است. پرواضح است که ستون اصلی ارتقاء کیفیت در همه ابعاد آن، شما اعضای محترم هیأت علمی هستید، امیدوارم با تلاش بیش از پیش شما همکاران ارجمند و با هدایت مطلوب دانشجویان عزیز و پرتلاش، بتوانیم در همه زمینه‌های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و... شاهد شکوفایی، بالندگی و افتخارآفرینی هرچه فزون‌تر دانشگاه باشیم.
ضمن تبریک مجدد آغاز سال تحصیلی جدید به شما عزیزان و جامعه علمی کشور، از خداوند سبحان آرزوی توفیقات روزافزون و ارتقای جایگاه علمی دانشگاه را مسالت می نمایم

    دکتر مختار جلالی

   معاون آموزشی دانشگاه

27 شهریور 1396 / تعداد نمایش : 1210