متن کامل خبر


 
رییس جدید دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست منصوب شد

خلاصه خبر: طی حکمی از سوی رییس دانشگاه، دکتر ناصر خاجی به عنوان رئیس جدید دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست منصوب شد.

طی حکمی از سوی رییس دانشگاه، دکتر ناصر خاجی به عنوان رئیس جدید دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست منصوب شد.
در این حكم كه به امضاي دكتر محمد تقی احمدي رسيده، آمده است:نظر به مراتب تعهد، تجربه و شايستگي جنابعالي، با حفظ سمت به عنوان رئیس دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست منصوب مي شويد.
اميد است با استعانت از پروردگار متعال و بر اساس برنامه های راهبردي دانشگاه با تدبير، عزم قوی و استفاده از تمام توان و تجارب علمي همه همكاران گرانقدر در فضای صمیمی و پر از نشاط و امید در ارتقای علمی و معنوی دانشکده و تحقق اهداف دانشگاه موفق و مؤيد باشيد.
همچنين رییس دانشگاه در نامه اي جداگانه از دكتر حمزه شکیب رئيس پيشين دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست به خاطر تلاش و خدمات صادقانه وي در زمان تصدي ریاست دانشکده مذکور، تقدیر و تشكر كرد.
دکتر ناصر خاجی دارای مدرک کارشناسی مهندسی عمران- عمران از دانشگاه تهران، کارشناسی ارشد مهندسی عمران- سازه های هیدرولیکی از دانشگاه تربیت مدرس و دکترای تخصصی مهندسی عمران- مهندسی زلزله از دانشگاه توکیو می باشد. وی تاکنون بیش از 130 مقاله در مجلات معتبر داخلی و خارجی به چاپ رسانده یا در مجامع علمی ملی و بین المللی ارائه داده است. دکتر خاجی از سال 1381 در دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست مشغول تدریس و فعالیت است و مدیریت گروه مهندسی زلزله را نیز در کارنامه اجرایی خود دارد. وی که در سال 1392 به رتبه ی علمی استادی ارتقاء یافت، در همان سال به عنوان استاد نمونه دانشگاه تربیت مدرس انتخاب شد. دکتر خاجی از سال 1388 تاکنون مدیریت دفتر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه را نیز بر عهده دارد.
گفتنی است مراسم تودیع و معارفه رؤسای سابق و جدید دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست، روز دوشنبه 6 شهریورماه از ساعت 11 تا 12 در سالن شورای دانشکده برگزار می شود.

5 شهریور 1396 / تعداد نمایش : 1921