متن کامل خبر


 
برنامه زمان بندی استفاده از مجموعه استخر و سونای پردیس مرکزی دانشگاه اعلام شد

خلاصه خبر: برنامه زمان بندی مجموعه استخر و سونای پردیس مرکزی دانشگاه برای استفاده کارکنان، دانشجویان و اعضای هیأت علمی علاقمند به فعالیتهای ورزشی اعلام شد.

برنامه زمان بندی مجموعه استخر و سونای پردیس مرکزی دانشگاه برای استفاده کارکنان، دانشجویان و اعضای هیأت علمی علاقمند به فعالیتهای ورزشی اعلام شد.
 بنا به اعلام مرکز تربیت بدنی؛ در برنامه زمان بندی مجموعه استخر و سونای دانشگاه از 28 مرداد تا 31 شهریورماه سال جاری، علاوه بر سانس های متعدد تفریحی جهت استفاده عموم دانشجویان و کارکنان دانشگاه، سانس های اختصاصی جهت استفاده اعضای هیأت علمی و مدیران اجرایی دانشگاه به تفکیک در هر دو بخش بانوان و آقایان نیز پیش بینی شده است.
همچنین سالن اصلی دانشگاه برای رشته های فوتسال، کشتی، بدنسازی، تنیس روی میز و ورزش های تفریحی (فوتبال دستی، دارت) و ... کماکان در طول ساعات فعالیت استخر (تا زمان پیش بینی شده) آماده ارائه خدمات به ورزشکاران می باشد.
با توجه به اینکه فاز آزمایشی این مجموعه پیش از افتتاح رسمی آغاز شده است، با هدف تأمین حقوق دانشگاهیان و فراهم نمودن امکان استفاده اختصاصی آنان از مجموعه استخر و سونا، تردد کلیه مراجعین به این مجموعه، صرفاً با ارائه کارت دانشگاهی (شامل کارت دانشجویی، پرسنلی و عضویت هیأت علمی) صورت خواهد گرفت.

24 مرداد 1396 / تعداد نمایش : 3998