متن کامل خبر


 
شبکه کارآفرینی کشور (وابسته به دانشگاه تربیت مدرس) نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته را برگزار می کند

خلاصه خبر: "نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته در گیلان، منطقه آزاد انزلی"برای اولین بار به همت شبکه کارآفرینی کشور، وابسته به دانشگاه تربیت مدرس، در جهت حمایت از کارآفرینان و صاحبان صنایع برگزار می گردد.

تاکید بر نقش کارآفرینی در افزایش تولید ملی به‏ویژه صنایع مرتبط باساختمان، بومی سازی و تجاری سازی نتایج حاصل از تحقیقات دانش بنیان، معرفی برندهای برتر در حوزه ساختمان و ارائه محصولات و خدمات شرکت های داخلی در این حوزه از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه می باشند.

این نمایشگاه مورد حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت، منطقه آزاد انزلی،سازمان نظام مهندسی ساختمان، کانون انبوه سازان و استانداری گیلان بوده و برنامه های ویژه ای شاملنشست های تجاری (B2B) بین انبوه سازان و تولیدکنندگان با سرمایه گذاران و نمایندگی ها(برای اولین بار در کشور) و نیز برگزاری کارگاه های تخصصی در حوزه های مختلف ساختمان و انرژی از جانب شبکه کارآفرینی کشور تدارک دیده شده است.

هدف از برگزاری این نمایشگاه که با مشارکت مرکز کار آفرینی دانشگاه همراه می باشد؛ توسعه و تقویت شرکت‌های داخلی و اعلام فرصت‌های سرمایه‌گذاری توسط شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک‌ها و مراکز رشد کمک به تولید داخلی و ارتباط مستقیم بین تولیدکننده و مصرف‌کننده (انبوه‌سازان و پیمانکاران)، بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بخش صنعت ساختمان در استان گیلان و منطقه آزاد انزلی به ‌عنوان منطقه ای با رشد ساختمانی سریع همراه باجاذبه‌های گردشگری و سرمایه‏گذاری و معرفی پروژه‌های در حال ساخت منطقه به صنعت‏گران، کارآفرینان و سرمایه‌گذاران می باشد.

علاقه مندان به شرکت در این نمایشگاه می توانند با شماره های دبیرخانه اجرایی، 66919151 داخلی 2001 و 2001 واقع در تهران، دانشگاه تربیت مدرس، ساختمان پارک علم و فناوری، شبکه کارآفرینی کشور تماس حاصل نمایند.

این نمایشگاه از 7 تا 10 شهریور ماه در نمایشگاه بین المللی انزلی برگزار می شود.

22 مرداد 1396 / تعداد نمایش : 1115