متن کامل خبر


 
بهسازی خیابان جنوبی دانشگاه برای افزایش ظرفیت پارک خودرو

خلاصه خبر: افزایش حجم خودرو در سطح دانشگاه به معضل و دغدغه ای بزرگ برای مسئولان دانشگاه تبدیل شده و این معضل روز به ‌روز بیشتر نمایان نشان می شود.

 افزایش حجم خودرو در سطح دانشگاه به معضل و دغدغه ای بزرگ برای مسئولان دانشگاه تبدیل شده و این معضل روز به ‌روز بیشتر نمایان نشان می شود.
بارها مسئولان دانشگاه برای حل این مسئله راهکارهایی ارائه داده اند. ممنوعیت تردد سرویس های ایاب و ذهاب در سطح دانشگاه، صدور برچسب های جدید با هدف روانسازی و شناسایی بخشی از خودروهایی که نباید در دانشگاه تردد نمایند و همچنین اصلاح برخی از معابر برای افزایش فضای پارک خودرو از آن جمله است.
در جدیدترین اقدام، مدیریت دفتر فنی و عمرانی با استفاده از تعطیلات مردادماه اقدام به اصلاح پیاده رو ضلع جنوبی دانشگاه برای افزایش ظرفیت پارک خودروها نموده است.
به گفته دکتر محمدزاده، در طرح جدید که از اواخر تیرماه جاری آغاز شده، پیاده رو خیابان جنوبی دانشگاه اصلاح و با تعریض آن و طراحی پارکینگ جدید و حذف پارک حاشیه ای، بیش از یک سوم به فضای پارک این خیابان افزوده می شود.
معاون پشتیبانی و منابع انسانی با بیان اینکه رشد روز افزون وسایل نقلیه سبب شده تا نیاز به پارکینگ در دانشگاه افزایش یابد، افزود: از آنجایی که پارکینگ کافی در دانشگاه وجود ندارد رانندگان مجبورند در محل های غیرمجاز پارک کنند.
دکتر محمد زاده تصریح کرد: طرح های جدیدی برای حل مشکل پارکینگ دانشگاه داریم که امیدواریم با اجرای آن بتوانیم معظل پارکینگ را در دانشگاه بخوبی مدیریت کنیم.
معاون پشتیبانی و منابع انسانی در پایان ضمن دعوت از دانشگاهیان به همکاری در اجرای برنامه ها، ابراز امیدواری کرد با مدیریت مناسب و با اصلاح خیابان ها شاهد افزایش ظرفیت پارکینگ و تردد آسان خودروها باشیم.

17 مرداد 1396 / تعداد نمایش : 1786