متن کامل خبر


 
مدير كل نظارت بر طرح هاي عمراني وزارت علوم از پروژه هاي عمراني دانشگاه بازديد كرد

خلاصه خبر: دکتر رخشانی مهر، مدیر کل نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری بيست و چهارم تير ماه طی بازدیدی روند پیشرفت پروژه های عمرانی دانشگاه را مورد بررسی قرار داد.

دکتر رخشانی مهر، مدیر کل نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری بيست و چهارم تير ماه طی بازدیدی روند پیشرفت پروژه های عمرانی دانشگاه را مورد بررسی قرار داد.
دكتر محمد زاده معاون پشتيباني و منابع انساني دانشگاه با توضيحاتي در خصوص اين بازديد اظهار داشت: مدیر کل نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم طي بازديدي از پروژه هاي در دست اقدام دانشگاه، براي دو پروژه در قالب سهميه 50 درصد از حمايت هاي بودجه وزارت علوم قول حمايت دادند.
دكتر رخشاني مهر از آزمايشگاه هاي دانشكده فني و مهندسي،‌ سالن ورزشي بانوان، فاضلاب دانشگاه، تاسيسات آب و برق دانشگاه،‌ استخر و دو پروژه دانشكده مديريت و دانشكده علوم زيستي بازديد كردند.
دكتر محمدزاده در خصوص پروژه فاضلاب دانشگاه نيز اظهار داشت: دانشگاه از حدود 15 سال قبل حق انشعاب فاضلاب را پرداخت نموده است و تاكنون شرايط براي ايجاد آن و اتصال به سيستم فاضلاب شهري در دانشگاه مهيا نبود تا در اسفند ماه 95 اين پروژه در دانشگاه آغاز شد و تا پايان تابستان نيز به اتمام خواهد رسيد.
وي با توضيحاتي در خصوص سيستم تاسيسات دانشگاه گفت: بخش عمده اي از تاسيسات آب، برق، گاز و تلفن دانشگاه در كانال هاي نامنظم تعبيه شده بود و در زمان مديريت دكتر سمنانيان بخشي از تاسيسات دانشگاه در داخل كانال هاي آدم رو قرار گرفت تا هم سيستم تاسيسات به خوبي نگهداري شود و هم در صورت بروز مشكل امكان بازرسي و تعمير به راحتي وجود داشته باشد و در حال حاضر نيز ساير سيستم هاي تاسيسات دانشگاه در حال ساماندهي از طريق قرار گرفتن در كانال هاي آدم رو است كه اين طرح و طرح اتصال به فاضلاب شهري از پروژه هاي زيربنايي در طرح تحول راهبردي دانشگاه مي باشد.

دکتر رخشانی مهر

وي از راه اندازي پاركينگ دانشكده علوم زيستي در آينده نزديك خبر داد و گفت: 1200 عضو غير هيات علمي و 700 عضو هيات علمي متقاضي ورود به دانشگاه هستند و با توجه به محدوديت هاي زيادي كه در دانشگاه از جهت پاركينگ وجود دارد، در مجموع حدود 500 جاي پارك خودرو در دانشگاه موجود نيست و براي حل اين مشكل بايد طي برنامه اي ورود و خروج خودرو ها به دانشگاه ساماندهي شود و در اين راستا از ابتداي مردادماه از ورود خودوروهاي بدون آرم تردد دانشگاه ممانعت به عمل مي آيد.
معاون پشتيباني و منابع انساني به دليل مشكلات ايجاد شده بابت ايجاد سيستم فاضلاب در دانشگاه و محدوديت هاي موجود جهت پارك خودروها عذرخواهي نمود و از همه دانشگاهيان خواست تا در ساماندهي عبور و مرور خودرو ها در دانشگاه همكاري لازم را با امور اداري و انتظامات دانشگاه به عمل آورند.

4 مرداد 1396 / تعداد نمایش : 1151