متن کامل خبر


 
توديع و معارفه رييس دانشكده هنر و مدير امور هيات علمي دانشگاه

خلاصه خبر: در نشست اخیر شوراي دانشگاه، توديع دكتر تقوايي رييس پيشين و معارفه دكتر مجتبي رفيعيان رييس جديد دانشكده هنر انجام شد.

در نشست اخیر شوراي دانشگاه، توديع دكتر تقوايي رييس پيشين و معارفه دكتر مجتبي رفيعيان رييس جديد دانشكده هنر انجام شد.
در اين نشست دكتر تقوايي رييس پيشين دانشكده هنر در سخناني ضمن تشكر از هيات رييسه دانشگاه به دليل حمايت هاي صورت گرفته از دانشكده اظهار داشت: مديريت در كشور ما كاري بسيار سخت تر از ساير كشورها است و مدير هر لحظه بايد به صورت مبتكرانه با مشكلات مواجه شود و آنها را حل كند. يك مدير موفق در ايران بايد با شيوه اي نرم و منعطف بتواند " نه" بگويد و اين امر كاري وقت گير است كه بايد ماهرانه صورت گيرد. وي در پايان به همه مديران دانشگاه توصيه كرد توكل بر خداوند متعال و امدادهاي غيبي را در حل مسائل لاينحل از ياد نبرند و همواره با توكل بر خدا در جهت حل مشكلات احتمالي تلاش كنند.

توديع و معارفه

در ادامه معارفه دكتر سيد جواد مولي مدير جديد امور هيات علمي دانشگاه و توديع دكتر سامان حسينخاني مديريت پيشين دفتر امور هيات علمي دانشگاه انجام شد.
در پايان احكام رييس جديد دانشكده هنر و مدير جديد دفتر امور هيات علمي دانشگاه از سوي دكتر احمدي به آنان اهدا شد و از رييس پيشين دانشكده هنر و مدير پيشين دفتر امور هيات علمي دانشگاه با اهداي لوح، تقدير به عمل آمد.

31 تیر 1396 / تعداد نمایش : 1902