متن کامل خبر


 
تیم استارتاپ دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس به عنوان سوم دست یافت

خلاصه خبر: تیم استارتاپ دانشجویان دانشگاه با عنوان( smart university )در جشنواره ملی نوآوری و کارآفرینی محصولات و خدمات هوشمند ضمن احراز رتبه سوم، مجوز استقرار در پارک علم و فناوری مدرس جهت پیاده‌سازی کسب و کار و تجاری‌سازی محصول را کسب کرد.

تیم استارتاپ دانشجویان دانشگاه با عنوان( smart university )در جشنواره ملی نوآوری و کارآفرینی محصولات و خدمات هوشمند ضمن احراز رتبه سوم، مجوز استقرار در پارک علم و فناوری مدرس جهت پیاده‌سازی کسب و کار و تجاری‌سازی محصول را کسب کرد.
تیم انجمن علمی-دانشجویی سیناپس دانشگاه تربیت مدرس ( smart university) از میان۴۶ تیم شرکت‌کننده در این جشنواره که به مدت یک هفته از ۱۷ تا ۲۳تیرماه در دو محل پژوهشگاه نیرو و بوستان گفتگو به رقابت پرداختند، با پیشنهاد ایده «طراحی شبکه مدیریت هوشمند منابع و انرژی دانشگاهی» و با هدف تسهیل فرایند گذارمجموعه‌های آموزش عالی کشور از دانشگاه سنتی به دانشگاه هوشمند معرفی شد و پس از تهیه بوم کسب و کار و ارائه محصول اولیه در روز پایانی، موفق به کسب آرای هیأت داوران جشنواره و کسب رتبه سوم گردید.

جشنواره ملی نوآوری و کارآفرینی

گفتنی است، جشنواره نوآوری و کارآفرینی محصولات و خدمات هوشمند (Iran Smart Cup ۲۰۱۷ – ISC ۲۰۱۷)، به اهتمام مرکز توسعه فناوری شبکه هوشمند آب، برق و انرژی پژوهشگاه نیرو و در راستای جریان سازی و ایجاد بستری برای پرورش و ارائه ایده ها و دستاوردهای فنی و پژوهشی دانشجویان، اساتید، دانش‏ آموختگان دانشگاه ‏ها، کارآفرینان و صاحبان ایده‏ های کسب و کار در زمینه شبکه هوشمند، محصولات و خدمات هوشمند، شهر و ساختمان هوشمند، ۱۷ تا ۲۳ تیرماه برگزار شد. در این جشنواره، شرکت کنندگان با مفاهیم و اصول کسب و کار آشنا می‏ شوند و در محیطی رقابتی نسبت به آماده سازی و ارائه طرح خود اقدام خواهند نمود. طرح‌های برتر علاوه بر تقدیر و کسب جوایز نقدی، از اولویت جهت بررسی امکان جذب در مراکز رشد و شروع کسب و کار نوپا، ارائه خدمات پشتیبانی و تجاری سازی محصول، مشاوره و آماده ‏سازی جذب سرمایه‏ گذاران و... برخوردار خواهند شد.

 

27 تیر 1396 / تعداد نمایش : 1725