متن کامل خبر


 
مسابقه فيلم و عكس دانشگاه تربيت مدرس برگزار مي شود

خلاصه خبر: مسابقه فيلم و عكس دانشگاه تربيت مدرس به همراه جوايز ارزنده از سوي دفتر پرديس بين الملل دانشگاه برگزار مي شود.

مسابقه فيلم و عكس دانشگاه تربيت مدرس به همراه جوايز ارزنده از سوي دفتر پرديس بين الملل دانشگاه برگزار مي شود.

معرفي توانمندي ها و فعاليت هاي دانشگاه، معرفي اساتيد و گروه هاي آموزشي، معرفي دانشجويان فارغ التحصيل و مشغول به تحصيل، معرفي دانشجويان بين المللي و مناظر و محوطه دانشگاه از جمله محورهاي اين مسابقه مي باشد.

هر عكاس مي تواند حداكثر 10 تك عكس و 2 مجموعه عكس ارسال نمايد. عكس ها بايد به صوت فايل jpeg و اندازه ضلع بزرگ حداقل 3500 پيكسل و با وضوح 300 DPI به همراه شناسنامه كامل عكس ها در يك فايل Wor به رايانامه مسابقه ارسال شوند. فيلم ها نيز بايد با حداقل كيفيت HD و در زمان بندي 1 الي 3 دقيقه ارسال شوند.

تاريخ عكس ها و فيلم ها بايد در فاصله سال هاي 1388 تا 1396 باشد.

ارسال كنندگان مشخصات خود را از جمله نام و نام خانوادگي، شماره تماس و نشاني را به همراه آثار ارسال كنند.

برگزار كنندگان مسابقه حق استفاده از آثار پذيرفته شده را با ذكر نام در كتاب، آگهي ها و ديگر محصولات و اقلام تبليغي خود دارند.

پذيرش آثار از اول مرداد تا 10 آبان 96 صورت مي گيرد و علاقه مندان مي توانند يا از طريق مراجعه حضوري به پرديس بين الملل دانشگاه واقع در طبقه دوم ساختمان خوارزمي يا از طريق آدرسGradadmissions.int@gmail.com  و Gradadmissions.int@modares.ac.ir آثار خود را ارسال نمايند.

27 تیر 1396 / تعداد نمایش : 965