متن کامل خبر


 
دو هزار بسته آموزشی، بهداشتی و لوازم التحریردر استان‌های کم برخوردار توزیع شد

خلاصه خبر: در راستای انجام فعالیت های اجتماعی، انجمن علمی دانشجویی آموزش بهداشت و ارتقای سلامت دانشگاه بيش از دو هزار بسته آموزشی، بهداشتی و لوازم التحرير را میان دانش آموزان کم بضاعت استان‌های سيستان و بلوچستان و چهار محال و بختياری توزیع کرد.

در راستای انجام فعالیت های اجتماعی، انجمن علمی دانشجویی آموزش بهداشت و ارتقای سلامت دانشگاه بيش از دو هزار بسته آموزشی، بهداشتی و لوازم التحرير را میان دانش آموزان کم بضاعت استان‌های سيستان و بلوچستان و چهار محال و بختياری توزیع کرد.
انجمن علمی دانشجویی آموزش بهداشت و ارتقای سلامت دانشگاه بيش از دوهزار بسته به ارزش 200 میلیون ریال، شامل وسايل بهداشتی نظیر مسواک و خميردندان، بروشورهاي آموزش سلامت و لوازم تحرير از جمله دفتر مشق و نقاشي، خودکار، مداد رنگی، خط کش و کیف مدرسه و سایر اقلام مورد نیاز کودکان دبستانی را میان دانش آموزان کم بضاعت استان های سيستان و بلوچستان و چهار محال و بختياری توزیع کرد.
بنا بر اعلام انجمن قرار است این فعالیت‌های اجتماعی که با مساعدت جمعی از اعضای هیات علمی دانشکده علوم پزشکی و معاونت فرهنگي و اجتماعي دانشگاه آغاز شده است در سال تحصيلي 97-1396 نیز تداوم یابد.

20 تیر 1396 / تعداد نمایش : 896