متن کامل خبر


 
اولين استارتاپ ويكند "داده پلاس " برگزار مي شود

خلاصه خبر: اولين رويداد استارتاپ ويكند (startup weekend) با عنوان "داده پلاس " از سوي شركت داده پردازي ايران برگزار مي شود.

اولين رويداد استارتاپ ويكند (startup weekend) با عنوان داده پلاس از سوي شركت داده پردازي ايران برگزار مي شود.
تصميم به برگزاري اين رويداد هم راستا با شعار مقام معظم رهبري؛ اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال با اميد به كمك در زمينه ايجاد و تشكيل شركت هاي بزرگ در زمينه فناوري هاي روز دنيا شكل گرفته است.
اين رويداد با رويداد تجارت الكترونيك، نرم افزارهاي كاربردي، بانكي وIOT (اينترنت اشيا) با حضور مديران، دانشجويان، ‌اساتيد،‌ علاقه مندان و كارشناسان فني فعال در اين حوزه 21 الي 23 تيرماه 96 در مركز آموزش جامع علمي كاربردي برگزار مي شود.
هدف از برگزراي اين استارتاپ ويكند آموزش و ترويج كارآفريني و آشنايي با افراد و ايده هاي جديد است.
بسياري از شركت هايي كه در حال حاضر در دره سيليكوني، قلب فناوري دنيا حضور دارند، ايده هاي خود را در استارتاپ ها مطرح كردند و امروزه به ابر شركت هاي فناوري دنيا تبديل شده اند.
نکته قابل اهمیت در روند برگزاری این رویداد امکان ثبت ایده‌ها توسط شرکت‌کنندگان دریکی از شرکت‌های ثبت است که مانع از کپی‌برداری ایده‌ها خواهد شد.
تیم‌های حاضر در رویداد داده پلاس تا ساعت ۱۷ روز جمعه ۲۳ تیرماه فرصت دارند ایده‌های خود را اجرا کرده و در مراسم اختتامیه نمونه‌های اولیه تولیدشده را به داوران ارائه دهند.در ادامه پس از اعلام نظر داوران سه تیم برتر انتخاب و معرفی خواهند شد.
علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد جهت اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به آدرس dataplus.dpi.ir مراجعه نمایند.

31 خرداد 1396 / تعداد نمایش : 991