متن کامل خبر


 
پیام رييس دانشگاه به مناسبت فرا رسیدن بیست و هشتمین سالگرد رحلت امام خمینی(ره)

خلاصه خبر: رييس دانشگاه در پيامی فرا رسیدن بیست و هشتمین سالگرد ارتحال ملکوتی رهبر کبير انقلاب اسلامی ايران را به جامعه دانشگاهی تسليت گفت.

 
رييس دانشگاه در پيامی فرا رسیدن بیست و هشتمین سالگرد ارتحال ملکوتی رهبر کبير انقلاب اسلامی ايران را به جامعه دانشگاهی تسليت گفت.
متن پيام بدين شرح است:
                                                                                      بسمه تعالی
نیمه خرداد یاد آور خاطره تلخ رحلت جانگداز رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵خرداد ۱۳۴۲به برکت هدایت و روشنگری امام مظلومان و پا برهنگان است. آزادمردی بی مانند که فکر و اندیشه متعالی او و روش و منش الهی و راستينش چنان دنیای تشنه عدالت و حق خواهی را درهم نوردید که با گذشت چندین دهه کسی قادر به شناخت همه جانبه شخصیت والای او نبوده و نخواهد بود. بي­ ترديد فقدان آن عبد صالح خدا برای ملت قدرشناس ايران همواره ضايعه­ ای جبران ناپذير است.
اینجانب بيست و هشتمين سالگرد عروج ملكوتي بنيانگذار جمهوری اسلامی و همچنین سالروز فاجعه قيام خونين 15 خرداد 1342 را به جامعه دانشگاهی تسليت و تعزيت عرض مي­ نمايم.
امید است دانشگاهیان در سایه خودباوری و پشتکار در جهت اعتلای بیشتر و معرفی و ترویج اندیشه های متعالی آن شخصیت بی همتا و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی به نسل حاضر و آینده اهتمام ورزند.
                                                                                                                                                                  محمد تقی احمدی
                                                                                                                                                                   رییس دانشگاه

13 خرداد 1396 / تعداد نمایش : 1235