متن کامل خبر


 
مسئول کمیته تخصصی گروه کشاورزی و سایر گروه های تحصیلی اداره کل بورس وزارت علوم منصوب شد

خلاصه خبر: از سوی معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان، دکتر مسعود شمس بخش عضو هیأت علمی دانشگاه به عنوان مسئول و دبیر کمیته تخصصی گروه کشاورزی و سایر گروه های تحصیلی (غیر از گروه فنی و مهندسی) اداره کل بورس و اعزام دانشجویان سازمان مذکور منصوب شد.

از سوی معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان، دکتر مسعود شمس بخش عضو هیأت علمی دانشگاه به عنوان مسئول و دبیر کمیته تخصصی گروه کشاورزی و سایر گروه های تحصیلی (غیر از گروه فنی و مهندسی) اداره کل بورس و اعزام دانشجویان سازمان مذکور منصوب شد.
طی ابلاغی از سوی دکتر مجتبی صدیقی و به استناد مصوبه شورای مرکزی بورس، دکتر مسعود شمس بخش از تاریخ 01/01/96 لغایت 29/12/96 به عنوان مسئول و دبیر کمیته تخصصی گروه کشاورزی و سایر گروه های تحصیلی (غیر از گروه فنی و مهندسی) اداره کل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان وزارت علوم منصوب شد.
در بخشی از این ابلاغ آمده است: امید است با استعانت از خداوند متعال و با درایت و تدبیر جنابعالی و سعی و اهتمام شایسته و بر اساس اهداف، سیاست ها و برنامه های شورای مرکزی بورس و همکاری مدیران و کارشناسان و بهره مندی از همیاری و همفکری اساتید و صاحب نظران دلسوز، متعهد و متخصص، در جهت افزایش کارایی اداره کل مذکور و ارتقاء سطح خدمت رسانی به دانشجویان عزیز گام های مؤثری بردارید.

8 خرداد 1396 / تعداد نمایش : 1685