متن کامل خبر


 
اعطای بورس تحصیلی دولت اندونزی به دانشجویان ایرانی

خلاصه خبر: به دنبال موافقت دولت اندونزی با اعطای بورس تحصیلی به دانشجویان ایرانی، اداره کل بورس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری طی اطلاعیه ای نحوه استفاده از تعدادی بورس در مقطع کارشناسی ارشد در حوزه های مختلف علوم انسانی، فنی و مهندسی، علوم، علوم اجتماعی و تعلیم و تربیت در 16 دانشگاه آن کشور برای سال تحصیلی ۲۰۱۸-۲۰۱۷ را اعلام کرد.

به دنبال موافقت دولت اندونزی با اعطای بورس تحصیلی به دانشجویان ایرانی، اداره کل بورس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری طی اطلاعیه ای نحوه استفاده از تعدادی بورس در مقطع کارشناسی ارشد در حوزه های مختلف علوم انسانی، فنی و مهندسی، علوم، علوم اجتماعی و تعلیم و تربیت در 16 دانشگاه آن کشور برای سال تحصیلی ۲۰۱۸-۲۰۱۷ را اعلام کرد.
بر این اساس علاقمندان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی http://knb.ristekdikti.go.id نسبت به دریافت فرم ها، نحوه پذیرش و کسب اطلاعات بیشتر و استعلام اعتبار نام دانشگاههای مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از طریق سامانهgrad.saorg.ir اقدام نمایند.
متقاضیان پس از ثبت نام در سامانه فوق ، ضروریت فرم شماره یک که مربوط به اطلاعات متقاضیان بورس می باشد را تکمیل کرده و به دبیرخانه بورس دولت ها اداره کل بورس و اعزام دانشجویان به آدرس پست الکترونیک bdiri@saorg.ir ارسال کنند.
گفتنی است، متقاضیان برای ارسال مدارک تا پایـان وقت اداری هفت خرداد ۹۶ برابر با ۳۰ می ۲۰۱۷ فرصت دارند. بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر به هیچ گونه درخواستی ترتیب اثر داده نخواهد شد.
این ثبت نام به منزله ثبت نام اولیه است و ارزیابی و تایید نهایی پذیرش متعاقباً توسط اداره کل بورس اعلام خواهد شد.
اطلاعیه بورس دولت اندوزی در سایت اداره کل بورس به آدرس scholarshio.saorg.ir قابل مشاهده است.

27 اردیبهشت 1396 / تعداد نمایش : 1267